Zeytinli Dalyan Sahili, Balikesir, Türkiye

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Zeytinli Rock Festivali 2017

Rock müzik sevenleri sevindirecek çok güzel bir haberi vermekten dolayı StubHub olarak mutluluk duyuyoruz. Türkiye’nin en önemli rock müziği etkinliklerinden biri olan Zeytinli Rock Festivali 2017 yılında da müzikseverleri bir araya getirecek. Zeytinli Dalyan Sahili 24, 25, 26 ve 27 Ağustos tarihlerinde çok daha neşeli, çok daha renkli bir hale bürünecek. Sen de bu tarihlerde kesinlikle orada olmalısın. Bunun için çok da vakit kaybetmeden Zeytinli Rock Festivali 2017 biletlerini satın al.

2005 yılından beri düzenlenen bu önemli festival Türkiye’nin en iyi rock müzik sanatçı ve müzisyenlerini ağırlamaya devam ediyor. Festival tarihi boyunca sahneye çıkan müzisyenlerden bazılarını Şebnem Ferah, Duman, Teoman, Feridun Düzağaç, Pentagram, Umut Kuzey, Moğollar, Aylin Aslım, Redd, Bulutsuzluk Özlemi, Pinhani, Ceylan Ertem, Cem Adrian, Mor ve Ötesi, Pilli Bebek, Babazula, Kurban, Yüzyüzeyken Konuşuruz olarak sayabiliriz. Bu sene de birbirinden ünlü sanatçının katılacağı bu muhteşem şöleni kaçırma. Zeytinli Rock Festivali biletlerini hemen sen de StubHub üzerinden satın al ve yazın sonlarına doğru böyle bir festival ile kendini şımartmaktan eksik kalma.

KAPAT

Aradığın fiyatı bulamıyor musun?

Bize istediğin bilet türü hakkında daha fazla bilgi ver ve böylece senin ölçütlerinle eşleşen bilet bulduğumuzda seni bilgilendirelim.

Beni bilgilendir!

Zeytinli Rock Festivali 2017

Zeytinli Dalyan Sahili

  • Balikesir
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.