Wicked

Sen de artık yirmi birinci yüzyılın en önemli müzikallerinden biri olan Wicked müzikali biletlerini satın alabilirsin. Her zamanki gibi çok rağbet gören bu şovlardan dilediğin birisini izleyebilmen artık çok kolay. Dünya turnesini gerçekleştirdikleri bu 2017 senesinde aynı zamanda Wicked İstanbul ayağını da izleyebilmen için StubHub senin için en iyi biletleri bir araya getirdi. Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde 11 Ekim – 5 Kasım tarihleri arasında yer alacak bu etkinliklerden birinde mutlaka sen de yer almalısın. Wicked İstanbul biletlerin yalnızca bir tık uzağında.

Wicked izleyicileri güldürürken aynı zamanda ağlatmayı başarabilen bir yapıya sahip olmasıyla tanınmaktadır. Elphaba ve Galinda iki arkadaşın hikayesinin anlatıldığı müzikal mutlaka senin de ilgini çekecektir.

1995 yılında Gregory Maguire tarafından yazılmış ve Türkçe’ye “Lanetli Batının Kötü Cadısı” olarak çevrilmiş olan “Wicked: The Life and Times of the Wicked Witch of the West”, müziği ve sözleri Stephen Schwartz tarafından ele alınan bir müzikal haline getirilmiştir. 

Özellikle Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere dünyanın birçok yerinde hayranlarıyla buluşma fırsatı bulan bu müzikale mutlaka sen de izlemelisin. Yirmiden fazla gösteriyle İstanbul’a da gelecek olan bu müzikal biletleri için StubHub en doğru adres. Wicked biletlerini sen de hemen satın al ve bu meşhur müzikali canlı izleme şansına eriş.


Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.