Two Door Cinema Club

İstediğin Two Door Cinema Club biletlerin StubHub garantisiyle senin olmaya hazır. StubHub üzerinden dilediğin biletleri sadece bir tıkla satın alabilirsin ve biletlerin koltuğundan bile kalkmana gerek kalmadan kapına kadar gelecektir. Aynı şekilde elinde fazladan bulunan biletleri de StubHub üzerinden tamamen ücretsiz bir yolla ilana koyabilir ve satabilirsin de.

Two Doors Cinema Club ile Eğlencenin Sınırlarını Zorla

2007 yılında kurulan bu neşeli mi neşeli, eğlenceli mi eğlenceli İrlandalı grup, Alex Trimble (vokal, ritim gitar), Sam Halliday (solo gitar, back vokal) ve Kevin Bairds’den (basgitar, back vokal) oluşmaktadır.

İlk albümleri Tourist History’yi 1 Mart 2010 yılında çıkaran grup, çok olumlu yorumlar toplamışlardır ve Choice Music Prize tarafından yılın en iyi albümü (2010, İrlanda) ödülüne layık görülmüşlerdir.

Two Door Cinema Club, 3 Eylül 2012 yılında ikinci stüdyo albümü olan Beacon’ı piyasaya sürer ve albümde şüphesiz bir şekilde oldukça büyük bir ilgi görür. Irish Albums Chart’ta bir ve UK Albums Chart’ta ise iki numaraya yerleşir.

8 Ağustos 2013 tarihinde ise Changing of the Seasons isimli dört parçalık bir EP yayınlayan grup, yeni bir albümün ise 2016 yılı içerisinde geleceğinin haberini vermektedir.

Dilediğin bir ülkedeki, dilediğin bir konseri StubHub üzerinden kolayca seçebilir ve Two Doors Cinema Club biletlerine bir tıkla sahip olabilirsin. One Love Festivali kapsamında Türkiye’ye de gelecek olan grubun biletlerini kaçırma.


Nerede

  • Tümü
  • Filipinler
  • Portekiz
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Yaklaşan uluslararası etkinlikler

Herdade da Casa Branca, Zambujeira do Mar, Odemira, Portekiz
Passe para os dias 1, 2, 3, 4 e 5 de Agosto.
Artistas confirmados: Jamiroquai, Two Door Cinema Club, Martin Garrix...
254,89 USD itibaren 919,06 TL 20 bilet kaldı
254,89 USD itibaren 20 bilet kaldı
Biletleri gör
Herdade da Casa Branca, Zambujeira do Mar, Odemira, Portekiz
Artistas confirmados: Two Door Cinema Club e Mishlawi.
127,45 USD itibaren 459,53 TL 20 bilet kaldı
127,45 USD itibaren 20 bilet kaldı
Biletleri gör
Mall of Asia (MOA) Arena, Manila, Filipinler
Line-up: 5 Seconds of Summer, Zara Larsson, Daya, Two Door Cinema Club, DNCE, and Dua Lipa
Henüz mevcut değil
Henüz mevcut değil
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.