Türkiye Basketbol

Basketbol tutkunlarına harika bir haberimiz var! Sevdiğin basketbol takımını tribünlerden desteklemek için biletlerini Ticketbis'ten kolayca al! Türkiye Milli Basketbol Takımı biletleri bir tıkla elinde. Sen de takımına tam destek vermek ve 12 Dev Adam'ı canlı izlemek istiyorsan acele et! Takımım nerede ben orada diyenlerdensen Ticketbis tam sana göre. Türkiye Milli Basketbol Takımı'nın tüm dünyadaki maçları için biletlerin burada! 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası'nda ülkemize ikincilik getiren 12 Dev Adam bir kez daha sahalarda fakat bu kez şampiyonluk için oynuyor. Bu heyecana canlı şahit olmak istiyorsan Basketbol Türkiye biletlerini Ticketbis'ten hemen satın al!

Türkiye Basketbol A Milli Takımı bu yıl İspanya'da düzenlenecek Dünya Basketbol Şampiyonası'nda bir kez daha sahaya çıkacak. Baketbol Milli Takımımız Türkiye'de finali de oynanacak olan EuroBasket turnuvasında da yer alacak ve grubumuzda Rusya, Letonya, Sırbistan, Belçika, Büyük Britanya gibi takımlar da yer almakta. 

D Grubunda bulunan Türkiye hayli güçlü rakiplerle karşı karşıya gelecek ve şampiyonluğa ulaşmak için hayli ter dökecek. Peki 31 Ağustos - 17 Eylül 2017 tarihleri arasında sen nerede olacaksın? Takımına 100 % destek vermek için Baketbol Türkiye biletlerini tükenmeden Ticketbis'ten kolayca satın al ve basketbol coşkusunu tribünlerden tüm taraftarlarla omuz omuza yaşa! Takımının sana ihtiyacı var! Onlara desteğini tezahüratlarınla göster onlar sahada devleşirken onların coşkusuna ve heyecanına ortak ol!

Basketbol heyecanın yarım kalmasın! Türkiye Basketbol biletlerini Ticketbis güvencesiyle 100 % garantili satın al maçların keyfini doyasıya çıkar!


Nerede

  • Tümü
  • Türkiye
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Yaklaşan etkinlikler: Türkiye

Ülker Sports Arena, İstanbul, Türkiye
75,80 USD itibaren 290,04 TL 80 bilet kaldı
75,80 USD itibaren 80 bilet kaldı
Biletleri gör
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.