Trabzonspor

2 Ağustos 1967 yılında kurulan Trabzonspor Kulübü Türkiye’de şampiyonluğa erişmiş ilk Anadolu ekibi olarak bilinir. Aynı zamanda Türkiye’nin 4. büyük ekibi olarak kabul edilen geçmişte Süper Lig’e vurduğu damga ve diğer büyüklerin korkulu rüyası olarak her sezona iddialı giriş yapmaktadır. Yetiştirdiği birbirinden önemli sporcuların da Türk sporu üzerindeki etkileri tartışılamaz. 

Bordo mavili Karadeniz ekibi yine her sene olduğu gibi bu sezona da şampiyonluk parolasıyla sahaya çıkıyor. Süper Lig'in en büyük takımlarından bordo mavili takım bu yıl ligi üst sıralarda bitirebilecek mi? 

Süper Lig'de şampiyon olan ilk Anadolu takımı olan Trabzonspor son yıllarda eski başarılı günlerine ulaşmak için çok çalışıyor. Bunu başarmak için de en çok ihtiyacı olan şeylerden bir tanesi taraftarın desteği. Sen de takımını sonuna kadar desteklemek istiyorsan Trabzonspor bilet alım ve satımı için StubHub'e güvenebilirsin.

Karadeniz Fırtınası Yeni Bir Sezona Daha Hazırlanıyor

Bu zamana kadar 1975 - 1976, 1976 - 1977, 1978 - 1979, 1979 - 1980, 1980 – 1981 ve 1983 – 1984 sezonu olmak üzere toplamda 6 lig şampiyonluğu bulunan Trabzonspor’un aynı zamanda 6 Türkiye Kupası ve 6 Süper Kupası bulunmaktadır.

Teknik direktör Ersun Yanal geçen yılın aksine, bu yıl takımı istediği başarıya ulaştırabilecek mi? Bu sene senin yılın olsun istiyorsan takımının yanında ol! Trabzonspor'un bu zorlu sezonda hak ettiği zafere ulaşmasında senin de payın olsun istiyorsan Trabzonspor maç biletini buradan garantili al!

Onur Kıvrak, Olcay Şahan, Emmanuel Mas, Hugo Rodallega, Fabian Castillo, Uğur Demirok ve daha pek çok yıldız oyuncu ile Trabzonspor bu yıl Süper Lig'de ve kupada büyük başarılara imza atmaya kararlı. Sen de takımını sonuna kadar destekleyenlerdensen bu fırsatı kaçırma. Trabzonspor bilet fiyatları arasından dilediğin seçimi yap, ayrıca alım yapabildiğin kadar bilet satışını da StubHub üzerinden güvenle yapabilirsin.


Nerede

  • Tümü
Henüz Trabzonspor için programlanmış bir etkinlik bulunmamaktadır.
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.