Tini

2012 – 2015 yılları arasında Violetta karakteriyle büyük bir üne kavuşan Arjantinli genç yıldız Martina Stoessel, Violetta isminden Tini ismine geçiş yapıyor. “Tini: The Movie – The New Life of Violetta” isimli film ile bir önceki etaba son vererek, müzik hayatında yeni bir sayfa açacağını göstermekte. Bu yüzden genç sanatçı büyük bir turne gerçekleştirerek, tüm dünyadaki hayranlarıyla buluşmayı planlıyor. Sen de bu hayranlardan biriysen, daha fazla düşünme StubHub üzerinden garantili olarak Tini biletlerini vakit kaybetmeden satın al, yeni yılda kendini şımart.

Tini, gerçekleştireceği bu turnenin ismini “Got Me Started” olarak belirlemiş durumda. Tüm dünya çapında çıkacağı konserlerde yeni albümü “Tini”den parçaları ilk kez hayranlarının önünde seslendiriyor olacak. Kendisinin yazmış olduğu on iki parçanın yanı sıra, Tini: The Movie’den şarkılarıyla tüm sevenlerini coşturacak. Sen de derhal Tini konser biletlerini satın al ve avucunun içine kadar gelmiş bu fırsatı kaçırma.

Şu an için konserleri onaylanmış ülkelerden bazıları İtalya ve Polonya’dır. Henüz herhangi bir Tini Türkiye konseri onaylanmamış olsa da bu birbirinden güzel atmosferler için seyahat etmeye ne dersin? StubHub biletleri senin için ayağına kadar getiriyor, Tini yani eski adıyla Violetta konser biletlerin burada garantili olarak seni bekliyor.

 


Nerede

  • Tümü
  • Arjantin
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Yaklaşan uluslararası etkinlikler

Teatro Gran Rex, Buenos Aires, Arjantin
30,91 USD itibaren 110,08 TL +100 bilet kaldı
30,91 USD itibaren +100 bilet kaldı
Biletleri gör
Teatro Gran Rex, Buenos Aires, Arjantin
30,98 USD itibaren 110,33 TL +100 bilet kaldı
30,98 USD itibaren +100 bilet kaldı
Biletleri gör
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.