The Kooks

The Kooks, 2004 yılında Brighton İngiltere'de kurulmuş bir pop-rock grubudur. Müzik tarzları 1960'ların British Invasion akımı ve post-punk uyanışından temellerini alır. British Invasion terimi The Beatles gibi dünyaya mal olmuş müzik grupları aracılığıyla İngiliz kültürünün yaygınlaşmasını vurgulamak için kullanılır. Rock, Britpop, pop, reggae, ska, funk ve hip-hop gibi geniş bir yelpazede müzik yapan grup Thrills ya da Arctic Monkeys gruplarının bir versiyonu olarak anılır.

İlk stüdyo albümleri Inside In/Inside Out, 2006 yılında piyasaya sürülmüştür. Grup üyelerini bir araya getiren ortak tutku The Rolling Stones, Bob Dylan ve David Bowie sevgileri olmuştur. Grubun ismi David Bowie'nin aynı isimli parçasına duydukları hayranlık sonucu The Kooks olarak belirlenmiştir. Etkilendikleri sanatçıların tarzlarını sentezleyerek her albümlerini farklı bir tarzda piyasaya süren grubu canlı izlemek isteyenler için The Kooks biletleri Ticketbis'te sizleri bekliyor. Yüz bini aşkın müzikseveri  buluşturan Ticketbis'te The Kooks biletleri sadece bir tık uzağında. Unutulmaz bir konser deneyimi için hemen yerini ayırt!


Nerede

  • Tümü
Henüz The Kooks için programlanmış bir etkinlik bulunmamaktadır.
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.