The Kooks

The Kooks, 2004 yılında Brighton İngiltere'de kurulmuş bir pop-rock grubudur. Müzik tarzları 1960'ların British Invasion akımı ve post-punk uyanışından temellerini alır. British Invasion terimi The Beatles gibi dünyaya mal olmuş müzik grupları aracılığıyla İngiliz kültürünün yaygınlaşmasını vurgulamak için kullanılır. Rock, Britpop, pop, reggae, ska, funk ve hip-hop gibi geniş bir yelpazede müzik yapan grup Thrills ya da Arctic Monkeys gruplarının bir versiyonu olarak anılır.

İlk stüdyo albümleri Inside In/Inside Out, 2006 yılında piyasaya sürülmüştür. Grup üyelerini bir araya getiren ortak tutku The Rolling Stones, Bob Dylan ve David Bowie sevgileri olmuştur. Grubun ismi David Bowie'nin aynı isimli parçasına duydukları hayranlık sonucu The Kooks olarak belirlenmiştir. Etkilendikleri sanatçıların tarzlarını sentezleyerek her albümlerini farklı bir tarzda piyasaya süren grubu canlı izlemek isteyenler için The Kooks biletleri StubHub'te sizleri bekliyor. Yüz bini aşkın müzikseveri  buluşturan StubHub'te The Kooks biletleri sadece bir tık uzağında. Unutulmaz bir konser deneyimi için hemen yerini ayırt!


Nerede

  • Tümü
  • Endonezya
  • İspanya
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Yaklaşan uluslararası etkinlikler

JIExpo Kemayoran, Jakarta, Endonezya
3 day pass from 11 to 13 August 2017
97,18 USD itibaren 346,12 TL 39 bilet kaldı
97,18 USD itibaren 39 bilet kaldı
Biletleri gör
Complejo Deportivo Cantarranas - Universidad Complutense, Madrid, İspanya
Los menores de 16 años deben ir acompañados de padre, madre o tutor legal.
98,24 USD itibaren 349,91 TL +100 bilet kaldı
98,24 USD itibaren +100 bilet kaldı
Biletleri gör
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.