Slovakya

Avrupa Şampiyonası 2016 eleme gruplarında yer alan Slovakya, topladığı yirmi iki puan ile İspanya’nın ardından ikinci sırada yer almıştır. Ukrayna’nın üçüncü sırada tamamladığı grupta Slovakya geruplara direk katılma hakkı elde etmiştir. Sen de bu futbol heyecanını kaçırmak istemiyorsan, Slovakya Milli Takım maç biletlerini StubHub’ten satın al.

Kalesini Matúš Kozáčik’in koruduğu ekibin diğer göze çarpan oyuncuları olarak kaptan Martin Škrtel, Tomáš Hubočan, Peter Pekarík, Bursaspor’da kiralık olarak forma giyen Fenerbahçe’li Miroslav Stoch, Marek Hamšík, Juraj Kucka, Adam Nemec, Michal Ďuriš ve bir dönem ülkemizde de forma giymiş olan Stanislav Šesták’ı sayabiliriz. Takımın teknik direktörlüğünü ise 2013 yılından bu yana Ján Kozák yapmaktadır.

FIFA/Coca-Cola Dünya Sıralaması son güncellemesinde Slovakya milli takımı on sekizinci sırada yer almaktadır. Daha önce bir kez 2010 yılındakatıldığı Dünya Kupası gruplarında herhangi bir başarı yakalayamayan ekip, Avrupa Şampiyonası gruplarında ise ilk kez 2016 yılında mücadele ediyor olacaktır. Slovakya Milli Takım biletlerine buradan ulaşabilirsin.


Nerede

  • Tümü
  • Birleşik Krallık
  • Litvanya
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Yaklaşan uluslararası etkinlikler

LFF Stadium, Vilnius, Litvanya
80,83 USD itibaren 288,58 TL 36 bilet kaldı
80,83 USD itibaren 36 bilet kaldı
Biletleri gör
Wembley Stadium, Londra, Birleşik Krallık
Russia 2018 Qualifier
90,22 USD itibaren 322,10 TL +100 bilet kaldı
90,22 USD itibaren +100 bilet kaldı
Biletleri gör
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.