Skunk Anansie

Skunk Anansie konserleriyle yeniden gönülleri fethetmeye hazırlanıyor.  Bazı yeni ve konserlerde boy gösterecek olan Skunk Anansie biletlerini derhal al, bu çok önemli grubun gösterilerinden en az birinde yerini mutlaka al.

Skin (Vokal, gitar), Cass (gitar, bas, back vokal), Ace (gitar, back vokal) ve Mark Richardson’dan (vurmalı çalgılar) oluşan İngiliz grup 1994 yılı Mart ayından kurulmuştur. 2001 yılında dağılma kararı alan grup üyeleri kendi solo kariyerlerine devam etmişlerdir. Sonraki yıllarda yeni bir turneye çıkma kararı alan grup 2009 yılında yeniden bir araya gelmiştir. 

Ünlü grubun stüdyo albümleri:

 • Paranoid & Sunburnt (1995)
 • Stoosh (1996)
 • Post Orgasmic Chill (1999)
 • Wonderlustre (2010)
 • Black Traffic (2012)
 • Anarchytecture (2016)

15 Ocak 2016 tarihinde yayınladıkları son albümleri Anarchytecture ile yeniden festivallerde ve konserlerde boy gösterecek olan grubun bu albümdeki parçalarının listesi ise şu şekildedir:

 1. Love Someone Else
 2. Victim
 3. Beauty Is Your Curse
 4. Death to the Lovers
 5. In the Backroom
 6. Bullets
 7. That Sinking Feeling
 8. Without You
 9. Suckers!
 10. We Are the Flames
 11. I'll Let You Down

Skunk Anansie konser biletleri tükenmeden, derhal StubHub üzerinden garantili olarak satın al. Dilediğin ülkedeki, dilediğin konseri seç, biletlerini evine kadar gönderelim. 

Aynı zamanda 21 Temmuz tarihinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde de bir konser verecek olan meşhur İngiliz grubu seninle olmak için gün sayıyor.


Nerede

 • Tümü
Henüz Skunk Anansie için programlanmış bir etkinlik bulunmamaktadır.
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.