Sigur Ros

1994 yılında İzlanda’nın Reykjavik şehrinde kurulan Sigur Ros, bu tarihten beri bizleri bu dünyadan çok uzaklara götürmeye başarıyorlar. Kendi bireysel çalışmaları da olan Jonsi, Goggi ve Ágúst Ævar Gunnarsson tarafından ilk tohumları atılan bu Post-Rock grubunun ismi ise Jonsi’nin kız kardeşi Sigurrós Elín isminden alıntı yapılarak konulmuştur. Bu muhteşem grubun canlı gösterilerinden birini kaçırmak istemiyorsan doğru adrestesin. Sigur Ros biletleri Ticketbis üzerinde seni bekliyor.

1997 yılında Von, 1999’da Ágætis byrjun, 2002’de ( ), 2005’de Takk..., 2008’de Með suð í eyrum við spilum endalaust, 2012’de Valtari ve 2013’te ise Kveikur albümleri bugüne kadar bize sundukları arasında. Sende en çok iz bırakan albüm hangisi? 

 Svefn-g-englar, Ný batterí, Vaka, Glósóli, Sæglópur, Hoppípolla, Hljómalind, Gobbledigook, Ísjaki en çok tanınan şarkılar aralarında yer almakta. Bu şarkıları canlı dinlemek hiç de  imkansız değil. Jonsi’nin eşsiz sesini, hayatının unutulmaz anlarından birine kazımak tahmin ettiğinden çok daha kolay. Dilediğin Sigur Ros konser biletlerinden seçimini yap, biletlerin adresine kadar gelsin. 

 


Nerede

  • Tümü
  • Meksika
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Yaklaşan uluslararası etkinlikler

Auditorio Nacional, Ciudad de México, Meksika
Niños a partir de 3 años pagan boleto
98,34 USD itibaren 374,04 TL +100 bilet kaldı
98,34 USD itibaren +100 bilet kaldı
Biletleri gör
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.