Mapei Stadium - Città del Tricolore, Reggio Emilia, İtalya

Sassuolo - Fiorentina

Önemli bilgi: Eğer aldığın biletler "TESSERA DEL TIFOSO: NECESSARIA" ("Taraftar Kartı: GEREKLİ") uyarısını bildiriyorsa, ilgili İtalyan taraftar kartını çıkarmalısın. Daha fazla bilgi için: İtalyan futbolu.

Sassuolo - Fiorentina maç biletlerini sen de StubHub güvencesiyle derhal satın al ve Serie A liderliği ve üst sıralar için bu hayli önem taşıyan maçta, Mapei Stadium - Città del Tricolore gibi bir atmosferde yerini garantile.

İyi bir futbol takipçisi olduğunu düşünüyorsan ya da sadece sporun güzelliklerinden zevk alan bir seyirciysen hiç şüphesiz İtalyan ekipleri senin de ilgini çekiyor olmalı. Özellikle Sassuolo - Fiorentina gibi bir karşılaşmayı asla kaçırmamalısın. Bu iki büyük ekip sahaya indiklerinde, bu maçı almak için ellerinden geleni yapıyor olacaklar. Sen de bu unutulmayacak gösterideki yerini almak istiyor ve bu karşılaşmayı canlı izlemek istiyorsan daha fazla bekleme!


Bilgi
Data e ora da confermare
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Sassuolo diğer etkinlikleri

Sassuolo - Fiorentina

Mapei Stadium - Città del Tricolore

  • Reggio Emilia
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.