Sarah Brightman
Sarah Brightman biletleri StubHub'te! Dünyanın en beğenilen sopranosu olarak kabul edilen Sarah Brightman'ı canlı dinlemek istiyorsan doğru yere geldin. StubHub Sarah Brightman konser biletlerini güvenli bir web sayfasında senin için bir araya getirdi.

İngiliz soprano, aktris, şarkı sözü yazarı ve dansçı Sarah Brightman yalnızca doğduğu ülkede değil tüm dünyada milyonları kapsayan bir hayran kitlesine sahip. Dünya çapında 66 milyon kopya CD ve 2 milyon kopya DVD satışı yappan ve bu alanda en başarılı soprano olan Brightman sesi ve güzelliğiyle hem izleyenleri hem dinleyenleri büyülüyor. Billboard'da aynı anda hem dans hem klasik müzik alanında zirveye çıkan tek sanatçı olan Sarah Brightman'ın sesi 3 oktavın üzerinde. Unutulmayacak konserler için Sarah Brightman biletlerini StubHub'ten garantili satın al!

İngiltere'nin Berkhamsted şehrinde dünyaya gelen Sarah Brightman üç yaşında şarkı söyleyip dans etmeye başladı. Canlı performansı dünyanın en iyileri arasında gösterilen sanatçı 40'ı aşkın ülkede 180 adet altın ve platin madalya kazandı. Müzikal kariyerine Hot Gossip adlı dans grubunda başlayan Sarah Brightman bu dönemde solo olarak başarılı albümlere de imza attı. Büyüleyici sesinin yanında oyunculuk deneyimi de olan sanatçı The Phantom of the Opera'da Cristine Daae rolünü canlandırdı. Bu müzikalin müziklerinin yer aldığı Original London Cast albümü dünya çapında 40 milyonun üzerinde satış yaparak tüm zamanların en çok satan cast albümü oldu. Pekçok müzikalde sahne aldıktan sonra solo albümlerine daha çok yoğunlaşmaya karar veren Sarah ''Fly'', ''Dive'', ''Eden'', ''La Luna'', ''Harem'' ve ''Symphony'' gibi başarıllı albümlere imza attı. Tenör Andrea Bocelli ile düet yaptığı ''Time To Say Goodbye'' dünya çapında 12 milyon sattı.

Tüm dünyayı canlı performanslarıyla büyüleyen Sarah Brightman'ı sen de canlı dinlemek istiyorsan acele et. Sarah Brightman konser biletlerini StubHub garantisiyle tükenmeden satın al!


Nerede

  • Tümü
  • Polonya
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Yaklaşan uluslararası etkinlikler

Atlas Arena, Lodz, Polonya
Godzina rozpoczęcia wydarzenia może ulec zmianie
Time to be confirmed
76,42 USD itibaren 275,54 TL +100 bilet kaldı
76,42 USD itibaren +100 bilet kaldı
Biletleri gör
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.