Sanatçı

Yerli ve yabancı sevdiğin tüm sanatçı biletlerini StubHub'te garantili satın alabilir ve elindeki fazla biletlerini güvenli bir şekilde satışa sunabilirsin. Türkiye ve dünya üzerinde en çok ilgini çekecek konserleri sayfamız üzerinde senin için bir araya getirdik. Böylece kaçırmak istemediğin sanatçıların en önemli konser biletlerine yalnızca bir tıkla ulaşabilirsin.

StubHub ekibi olarak favori sanatçılarının konserlerine bilet bulmak her zaman tahmin ettiğin kadar kolay olmadığını bildiğimiz için bu işlemi en kolay ve güvenli bir hale getirdik. Senin için seçtiğimiz konserlere bakabilir ya da sevdiğin sanatçının ismine göre sayfamızda arama yapıp, sana en uygun konser yerini ve zamanını bularak, dilediğin sanatçı biletlerini kolayca satın alabilirsin.

David Guetta, Andre Bocelli, Justin Bieber, Coldplay, Adele, Rolling Stones, Metallica, Robbie Williams, Beyonce, Rihanna, Tarkan, Red Hot Chili Peppers, Muse ve daha niceleri… Senin favorin hangisi? StubHub'te tüm sanatçıların dünyanın her yerindeki konser biletlerini evinden bile çıkmadan, tek bir tuşla satın al!


Kategoriler

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.