Sıla

Eğer sen de bir Sıla hayranıysan ya da yalnızca pop müzikten hoşlanıyorsan doğru sayfadasın. Dilediğin Sıla biletlerini Ticketbis güvencesiyle tükenmeden sen de satın al.

Sıla Gençoğlu 17 Haziran 1987 yılında Denizli, Acıpayam’da dünyaya gelmiştir. Öğrenim yıllarında İzmir’e taşınan Sıla lise hayatında şan dersleri almıştır. Üniversite hayatına ise İstanbul’da başlayan sanatçı İstanbul Bilgi Üniversite’sinde Caz Vokal Bölümü’nde eğitim almıştır. Bu süreçten sonra eğitim hayatına devam eden sanatçı, aynı zamanda Ferhat Göçer, Kenan Doğulu, Emel Müftüoğlu ve Sezen Aksu gibi büyük isimlerle düet yaparak tanınır hale gelmiştir.

Sıla 2007 yılında ise kendi adını taşıyan ilk albümünü çıkarmıştır. Bu albüme Ozan Doğulu, Sezen Aksu, Yalın, Efe Bahadır, Murat Yeter, Mustafa Ceceli, Nedim Ruacan gibi isimler prodüksiyon, söz, müzik ve düzenlemelerde destek olmuşlardır. Sıla gelen meşhurluğunun ardından 2009’da İmza, 2010’da Konuşamadığımız Şeyler Var, 2012’de Vaveyla, 2014’te Yeni Ay ve 2016’da da Mürekkep isimli albümleri çıkarmıştır. Sen de pop müziğin bu çok meşhur isminin konserlerinde yer almak istiyorsan Ticketbis üzerinden Sıla konser biletini derhal satın al.

Türkiye’nin en önemli seslerinden biri haline gelen sanatçı Sıla konserleriyle tüm hayranları sevindirmeye devam ediyor. Önümüzdeki günlerde Ankara, İstanbul ve Bursa’da konser verecek olan sanatçının konserlerinde sen de yerini al ve böylece en sevdiğin Sıla şarkılarını ünlü şarkıcıyla birlikte söyleme şansını elde et. Dilediğin Sıla konser biletleri Ticketbis üzerinde garantili olarak seni bekliyor.

 


Nerede

  • Tümü
Henüz Sıla için programlanmış bir etkinlik bulunmamaktadır.
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.