UNIQ Açıkhava Sahnesi, İstanbul, Türkiye

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Rock Off 2017 İstanbul

Yılın en büyük Rock etkinliklerinden biri olan Rock Off 2017 yine büyük bir gösteriyle geri dönüyor. Dünyanın en seçkin rock gruplarının yanında Türkiye’den en önemli grupların ve müzisyenlerin katılacağı bu etkinliği kaçırmamalısın. Rock Off İstanbul biletlerini daha fazla vakit kaybetmeden sen de StubHub üzerinden garantili olarak satın al ve yazı kasıp kavuracak olan bu şovun bir parçası ol.

Rock Off Festivali kesinlikle kaçırmaman gereken bir etkinlik. Neden mi? Çünkü şu an için isimleri açıklanan gruplar Amon Amarth ve Rhapsody! Viking metal türünde müzik yapan bu efsane grup İsveç’te türünün en meşhur gruplarından biri olarak nitelendirilmektedirler. İtalyan power metal türünün ünlü ismi Rhapsody of Fire da festivale renk katacak bir diğer grup olarak dikkat çekmekte. Bu şölene sen de katılmak için bir an önce Rock Off İstanbul biletlerini satın al.

Bu yaza damgasını vuracak olan bu festivale sen de katılmalısın. UNIQ Açıkhava Sahnesi’nde gerçekleşecek 29 Temmuz tarihli bu etkinliğin biletlerini derhal StubHub üzerinden garantili bir şekilde satın al. Rock Off 2017 İstanbul biletlerin burada seni bekliyor.

KAPAT

Aradığın fiyatı bulamıyor musun?

Bize istediğin bilet türü hakkında daha fazla bilgi ver ve böylece senin ölçütlerinle eşleşen bilet bulduğumuzda seni bilgilendirelim.

Beni bilgilendir!

Rock Off 2017 İstanbul

UNIQ Açıkhava Sahnesi

  • İstanbul
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.