Volkswagen Arena, İstanbul, Türkiye

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Pink Martini İstanbul

Pink Martini hayranlarına çok güzel bir haberimiz var. En son Geçtiğimiz yıl temmuz ayında İstanbul’da bir konser veren Pink Martini, 15 Nisan Cumartesi günü, Volkswagen Arena’da vereceği konser ile yeniden Türk seyircilerinin önüne çıkmaya hazırlanıyor. Sen de Pink Martini’nin kıpır kıpır ritimlerini en yakından dinlemek için StubHub üzerinden Pink Martini İstanbul biletlerini bir an önce satın al.

1994 yılında Thomas Lauderdale tarafından kurulan grup 1997 yılında çıkardığı ilk albüm ile birlikte adından sıkça söz ettirir hale geldi ve bugüne on albüm piyasa sunan grubun tüm dünya üzerinde sayısız hayranı bulunmakta. Ünlü grup aynı zamanda birçok filmin müziklerine de şarkılarıyla katkıda bulunmuştur. Sen de bir an önce Pink Martini İstanbul konser biletlerini satın al ve yerini şimdiden garantile.

Daha önce hiçbir Pink Martini konserinde bulunmadıysa, artık bulunma vaktin gelmiş demektir. Birbirinden farklı dil ve müzik türlerini birbirine harmanlayan Pink Martini’nin canlı performansı da çok enerjik. Kendini bulunduğun yerde zor tutacağın bu konseri kaçırma ve Pink Martini İstanbul biletlerini derhal StubHub güvencesiyle satın al.

Pink Martini İstanbul

Volkswagen Arena

  • İstanbul
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.