Pink Martini

Pink Martini biletleri StubHub'te! Caz, Latin, Lounge gibi müzik türlerinin başarılı isimlerinden ''küçük orkestra'' Pink Martini konserlerini canlı izlemeye ne dersin? Pink Martini konser biletlerini güvenle satın almak için StubHub'te tek bir tık yeterli. Sevdiğin sanatçıların şarkılarını onlarla birlikte söyleyebilirsin. Müziğin tadını doyasıya çıkarmak için Pink Martini konser biletlerini StubHub'ten 100% garantili satın al!

Piyanist Thomas Laurdale tarafından Oregon'da kurulan Pink Martini, latin müziği, lounge, Avrupa Klasik Müziği ve caz gibi pek çok müzik türünde çalışmalar yapmaktadır. 1994 yılında politika okuyan Laurdale'in katıldığı politik toplantılardaki müziği beğenmemesi ve bu durumu değiştirmeye karar vermesi üzerine oluşturduğu Pink Martini'nin asıl amacı caz ve klasik müziği harmanlayarak güzel müzik yapmak. Bir yıl sonra Harvard'tan sınıf arkadaşı China Forbes'u arayarak Pink Martini'ye katılmasını teklif eden Laurdale bu amacına ulaşır.Avrupa'daki ilk sahne deneyimlerini Cannes Film Festivali ile yapan grup şarkılarını İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Portekizce gibi dillerde yazmaktadır. İlk albümü olan Sympathique 1997 yılında piyasaya sürüldü. Bu albümü Pink Martini Heinz Records adındaki kendi şirketinden çıkardı. Şirketin adı Laurdale'in köpeğinin adından gelmektedir.

7 yıllık bir aradan sonra Pink Martini ikinci albümü Hang On Little Tomato'yu, 2007'de Hey Eugene'i, 2009'da Splendor in the Grass'ı ve 2010'da Joy To The World'ü çıkardı. Joy To The World Starbucks'ta 2010 – 2011 yıllarında tatil sezonlarında fon müziği olarak çalındı. Fransa, Kanada, Yunanistan ve Türkiye'de büyük beğeni toplayan albüm dünya çapında 2.5 milyon sattı. 2011 yılında Pink Martini yeni albümü Retrospective'i yayınladı. Bu albümdeki grubun 17 yıllık kariyerinin en sevilen şarkıları yer alıyordu.

2010-2011 döneminde ses tellerindden ameliyat olan China Forbes'un yerine çıkan Storm Large o dönemden bu yana grupta Forbes ile birlikte şarkı söylemektedir. 2013 Eylül ayında altıncı stüdyo albümü Get Happy'yi yayınlayan Pink Martini bundan çok kısa bir süre sonra 2014 Mart ayında The Von Trapps ile birlikte Dream A Little Dream'i yayınladı. Pink Martini son albümünü ise geçtiğimiz Kasım ayında yayınlanmış bulunmakta. Je dis oui isimli albümde Türk hayranları için de bir sürpriz bulunmakta. Yıldırım Gürses'in meşhur şarkısı Aşkım Bahardı albümde yer alan şarkılardan bir tanesi. Türkiye'de de çok sayıda konser veren Pink Martini'yi sen de canlı izlemek istiyorsan biletlerini almanın şimdi tam zamanı! StubHub'te en iyi Pink Martini biletlerini güvenle ve kolayca satın alabilirsin!


Nerede

  • Tümü
Henüz Pink Martini için programlanmış bir etkinlik bulunmamaktadır.
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.