Paul Simon

Paul Simon konser biletleri StubHub'te! Folk, Rock ve Folk Rock müziklerinin efsane ismi Paul Simon konser turnelerine devam ediyor. Diğer bir müzik efsanesi Sting ile yapacağı The Together On The Stiage Tour ile hayranlarıyla buluşacak olan Paul Simon'u sen de sahnede canlı izlemek istiyorsan Paul Simon biletlerini StubHub garantisiyle hemen satın al!

The Sound of Silence, The Boxer, Cecilia ve Bridge Over Troubled Water gibi unutulmaz parçaları paylaştığı Art Garfunkel'i bırakıp müzik kariyerine tek başına devam etmeye karar veren Paul Simon unutulmaz albümlere imza attı. Paul Simon'ın son albümü olan ''So Beautiful or So What'' 2011 yılında piyasaya sürüldü. Simon'oın son albümünden en iyi şarkıları canlı dinlemek isteyenler için bir araya getirdiğimiz biletlerden sana en uygun olanını seç müzik keyfini doyasıya yaşa!

Sting'i veya Paul Simon'u tek başına sahnede izlemeyi seviyorsan bu muhteşem ikilinin birlikte düzenleyeceği The On The Stage Together Tour'u izlemek senin için unutulmaz bir tecrübe olacak. Müzik dünyasının bu iki efsane ismine şarkılarında eşlik etmek hiç şüphesiz hayatın boyunca izlediğin en iyi konserlerden biri olmaya aday. Sting'in The Police'ten kalma ''English Man in New York''''Roxanne'', ''Message in a Bottle'' gibi unutulmaz şarkıların yanı sıra, Simon ve Garfunkel'in ''Every Breath You Take''''The Sound of Silence''ını ve çok daha fazlasını kaçırmayı elbette istemezsin. Öyleyse Sting biletlerini hemen satın al.


Nerede

  • Tümü
Henüz Paul Simon için programlanmış bir etkinlik bulunmamaktadır.
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.