Parov Stelar

Parov Stelar biletleri StubHub'te! Avusturyalı müzisyen ve müzik yapımcısı Parov Stelar Avrupa turnesiyle tekrar hayranlarıyla buluşuyor! Tüm konserlerinin biletleri günler öncesinden tükenen The Parov Stelar Band konserleri için biletlerini StubHub'ten güvenle satın al!

 

Avrupa'daki pek çok başkentin yanında İstanbul'da da konser verecek olan Parov Stelar'ı Black Box'ta canlı dinlemeye ne dersin? Cevabın evetse acele et, biletlerini tükenmeden satın al! Son albümü The Art of Sampling ile müzik listelerinde bir numaraya yükselen Stelar muhteşem caz ritmleriyle dinleyenleri büyülemeye devam ediyor.

 

Müzik dünyasında emin adımlarla ilerlerken sağlam bir hayran kitlesi oluşturmakla kalmayan Parov Stelar prodükter olarak da önemli bir prestij sahibi. Parov Stelar, enerjik olmasının yanında şık ve eskinin muhteşem bir birleşiminden oluşan ve caz, pop, swing tarzlarını içine alan müziğiyle dinleyenleri adeta büyülüyor.

 

Dünyanın en iyi canlı performanslarından biri olarak gösterilebilecek The Parov Stelar Band'ın muhteşem sahne performanslarını sen de canlı izlemek istiyorsan biletlerini tükenmeden satın al! Shadow Kingdom, Shine, Coco, The Invisible Girl, The Art of Sampling gibi albümlerden unutulmaz parçaları canlı dinlemek ve unutulmaz bir konserin tadını çıkarmak için Parov Stelar biletlerini StubHub garantisiyle hemen satın al!


Nerede

  • Tümü
Henüz Parov Stelar için programlanmış bir etkinlik bulunmamaktadır.
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.