Osmanlıspor

Sen de bir Osmanlıspor taraftarı mısın? Ya da Ankara’da yaşıyor, güzel futboldan hoşlanıyor ve şehrini Avrupa’da temsil eden tek takımının maçlarını takip etmek istiyorsan StubHub’i çok seveceksin. İster Osmanlıspor biletini satın al, istersen elindeki fazla biletini ücretsiz bir şekilde satışa sun. StubHub güvencesiyle dilediğin işlemi yalnızca bir tık ile gerçekleştirebilirsin.

21 Mart 1978’de Ankara Belediyespor adıyla kurulan ekip, tarih içerisinde Ankara Büyükşehir Belediyespor, Büyükşehir Belediye Ankaraspor ve Ankaraspor isimlerini aldıktan sonra yeni ismi Osmanlıspor’a 29 Haziran 2014 tarihinde kavuşmuştur. Mor ve koyu sarı renklere sahip olan ekip tarihi boyunca bir sezon 2. Lig, dokuz sezon 1. Lig ve sekiz sezon ise Süper Lig’de mücadele etme başarısı göstermiştir. Avrupa’da ise 2005 – 2006 sezonunda o zamanki adıyla Intertoto Kupası’nda mücadele etmiştir. Sen de derhal Osmanlıspor maç biletini satın al ve tarihinin en başarılı dönemini geçiren bu başarılı takımın maçlarında stadyumdaki yerini al.

Teknik direktörlüğünü daha önce Trabzonspor’u da çalıştıran Mustafa Reşit Akçay yapmaktadır. Mustafa Reşit Akçay’ın en çok güvendiği isimler arasında ise Cheick Diabate, Badou Ndiaye, Adam Maher, Aminu Umar, Musa Çağıran, Koray Altınay, Tiago Pinto ve Raul Rusescu gibi isimler bulunmakta. Sen de takımını tribünden destekle ve derhal Osmanlıspor maç biletini StubHub’ten garantili olarak satın al.

 


Nerede

  • Tümü
Henüz Osmanlıspor için programlanmış bir etkinlik bulunmamaktadır.
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.