Volkswagen Arena, İstanbul, Türkiye

Oscar And The Wolf İstanbul

Elektro pop müziğin dev ismi Oscar and the Wolf İstanbul konseri yeniden Türkiye’ye kaldırmaya hazırlanıyor. 21 Ocak tarihinde Volkswagen Arena’da vereceği canlı gösterisiyle yeniden Türk hayranlarıyla buluşacak olan Oscar and the Wolf bu kez tek bir tarihte, daha büyük bir salonda çok daha fazla hayranına kavuşmayı bekliyor. Sen de çok eğlenceli geçecek bir geceye hazırsan, Ticketbis üzerinden dilediğin Oscar and the Wolf biletlerini vakit kaybetmeden satın al.

Belçikalı grup Oscar and the Wolf Max Colombie önderliğinde, altı kişiden oluşmaktadır. Diğer grup üyeleri Claudio Arduini, Eva Vermeiren, Jesper Bullynck, Kris Verheist ve Rolan Spooren’dir. Kariyerine 2010 senesinde başlayan Oscar and the Wolf, 2012 yılında çıkardıkları single Orange Sky ile birlikte ismini duyurmuşlardır ve bunun üzerinde 2014 yılında Entity ismindeki ilk stüdyo albümleriyle birlikte tüm dünyada bir anda tanınır hale gelmişlerdir. Sen de bu tarz müzikten hoşlanıyorsan ve çok keyifli geçecek bir canlı performans görmek istiyorsan, gecikmeden evvel Oscar and the Wolf biletlerini buradan almalısın.

21 Ocak Cumartesi günü Volkswagen Arena Oscar and the Wolf’un eşsiz şovunda sen de yerini al. Saat 20.00’de başlayacak olan bu geceyi kaçırma. Bu Ağustos ayında piyasaya sundukları single’ları The Game ile yine heyecan yaratan grubu bir de canlı izle! Oscar and the Wolf konser biletlerin Ticketbis güvencesiyle senin olmayı bekliyor.


Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

Ticketbis, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.