Nigel Kennedy

Kemandan hoşlananlar için çok güzel haberlerimiz var. Dünyanın en yetenekli ve bir o kadar da farklı ve çılgın kemancılarından biri olan Nigel Kennedy biletlerini burada, StubHub üzerinde, garantili olarak bulabilirsin. Bu fırsat kaçmaz! Dünyanın herhangi bir yerinde izlemek, tadını çıkarmak istediğin Nigel Kennedy konser biletlerine yalnızca bir tıkla ulaşabilirsin.

28 Aralık 1956 yılında, İngiltere’de Brighton’da dünyaya gelen meşhur kemancı birçok tarzda müzik türüne imza atmaktadır. Müzisyen bir aileden gelen Nigel Kennedy’nin de müzisyen olması hiç de şaşırtıcı değil. Avustralyalı olan dedesi çello, babaannesi ise piyano çalmaktaydı. İngiltere’de doğan babası John Kennedy de çello sanatçısıydı. 

7 yaşında müzik eğitimi almaya başlayan meşhur sanatçı 16 yaşındayken Fransız jazz kemancısı Stephane Grappelli ile sahneye çıkma başarısı göstermiştir. Sen de bu muhteşem yeteneği sahnede görmeye ne dersin? Hemen Nigel Kennedy biletlerini sen de satın al ve bu fırsatı kaçırma.

Paul McCartney, Stephen Duffy, Kate Bush, Jeff Beck, The Who, Natasha Atlas, Ron Carter gibi çok önemli müzisyenlerle de çalışan ünlü kemancı aynı zamanda The Doors, Goran Bregovic, Jimi Hendrix, Sarah Brightman gibi çok önemli müzisyenlerin de bazı eserlerinin coverlarını yapmıştır. Ekim ayında Volkswagen Arena’da da Türk hayranlarının karşısına çıkacak olan Nigel Kennedy’yi sahnede izlemek ister misin? Cevabın evet ise vakit kaybetmeden Nigel Kennedy biletini satın al ve geri sayıma başla.


Nerede

  • Tümü
  • Türkiye
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Yaklaşan etkinlikler: Türkiye

Volkswagen Arena, İstanbul, Türkiye
81,68 USD itibaren 300,00 TL 8 bilet kaldı
81,68 USD itibaren 8 bilet kaldı
Biletleri gör
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.