Stadio San Paolo, Napoli, İtalya

Napoli - Udinese

Önemli bilgi: Eğer aldığın biletler "TESSERA DEL TIFOSO: NECESSARIA" ("Taraftar Kartı: GEREKLİ") uyarısını bildiriyorsa, ilgili İtalyan taraftar kartını çıkarmalısın. Daha fazla bilgi için: İtalyan futbolu.

Hiçbir zaman hatırından çıkaramayacağın bir doksan dakikayı Stadio San Paolo gibi görkemli bir stadyumda, canlı olarak izlemeye hazır mısın? Dünya ve Avrupa futboluna damga vurmuş yerli ve yabancı oyunculardan oluşan bu iki takımın müsabakası tam da sana göre. Ticketbis’in sana tanıdığı bu şans yalnızca bir tık uzağında.

Napoli 2016 / 2017 sezonu tüm iddiasıyla devam ediyor. Napoli - Udinese maç biletlerini hiç beklemeden al ve bu muhteşem atmosfere en yakından tanık ol. İki takım da bu unutulmayacak mücadelede bir adım öne çıkabilmek için ellerinden geleni gösterecekler. Bu maç kaçmaz! Böyle birbirinden keyifli maçlara sahne olan sezonda, bu karşılaşma da şimdiden tüm futbol-severlere ümit veriyor.


Bilgi
Data e ora da confermare

Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

Ticketbis, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Napoli diğer etkinlikleri

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.