Önemli festivaller
Tüm müzik hayranları buraya

Müzik senin de hayatının büyük bir parçasını oluşturuyorsa ve mümkün oldukça konserlere gitmeye çalışıyorsan çok doğru bir adrestesin. StubHub üzerinden dilediğin sanatçıların ve müzik gruplarının konserlerine, müzik festivallerine, müzikallere, kısacası dilediğin tüm müzik biletlerine garantili olarak, çok kolay bir şekilde ulaşabilirsin. Yapman gereken tek şey, sayfamız üzerinden istediğin sanatçı ya da grup, şehir ya da mekân ismi aratarak, istediğin tarihteki konserleri görmek ve aralarından sen uygun olanları seçmek. Daha sonra seçmiş müzik biletleriyle, dilediğin etkinliğe katılabilir ve en sevdiğin yıldız şarkıcıların, müzisyenlerin ve grupların canlı şovlarına sen de ortak olabilirsin.

Herkesin ortak dili müzik

Bilindiği üzere müzik evrensel bir dildir. Kim olursan ol, nerede yaşarsan yaşa, müzik tek bir tınısıyla insanların kalbine ve ruhuna dokunma gücün e sahip olan bir gerçektir. Bunun haricinde, tek bir şarkıyla çocukluğumuza, gençliğimize ya da hayatımızın herhangi bir anını hatırlatan ana saniyeler içerisinde yolculuk yapabiliriz. Seni başka diyarlara götüren müzisyenler hangileri? Daha fazla bekleme ve içinde nostalji çanlarını çalan müziği bir kez daha canlı dinle! StubHub üzerinden seni çok duygulandıran ya da mutlu eden müzik biletini satın al ve zamanda yolculuk yap.

Tarihe bakıldığında ise üzik yapıldığına dair buluntuları içeren kalıntılar tahmin edildiği üzere milattan önce 7000 yıllarına kadar uzanmaktadır. Asya ve Mısır kültürüyle bağlantıları olduğu bilinen müzik, ta o günlerden günümüze kadar değişim geçire geçire ulaşmıştır. Psikolojik anlamda olumlu etkileri olan müzik, sağlık alanında bile kullanılmaktadır. Sen de insanlık üzerinde tarih boyunca büyük etkileri olan müziği canlı olarak dinle ve bu büyünün içine sen de müzik biletlerini derhal alarak at.

Sevdiğin müzik türünü belirle ve diledeğin müzik biletini tek bir tıkla satın al

Sevdiğin müzik türü ne olursa olsun, pop, rock, blues, caz, klasik, ska, reggae, metal, hip-hop ya da r&b... Sayısız türdeki müzik türlerine buradan ulaşabilir ve istediğin müzik biletini StubHub üzerinden garantili olarak, kolayca satın alabilirsin. Dilediğin her müzik türündeki konser biletlerine buradan tek bir tıkla ulaşabileceğin gibi, aynı şekilde elinde fazla kalan ya da kullanmayacağın biletleri de buradan satışa sunmak tamamen ücretsiz bir işlemdir. İster bilet al, ister sat, StubHub senin de çok hoşuna gidecek. StubHub güvenilir mi diye düşünüyorsan, işte sana fırsat. Alıcı ve satıcıları koruyan garantileriyle buradan bilet alıp, satman tahmininden çok daha kolay ve güvenilir.


Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.