Motul FIM Superbike Dünya Şampiyonası

2016 Motul FIM Superbike World Championship biletleri StubHub'te 100% garantili! Motosiklet yarışları tutkunlarının dört gözle beklediği heyecan dollu bu turnuvada sen de yerini almak istiyorsan şimdi yerini ayırtmanın tam zamanı! Yarış pistlerindeki nefes kesici mücadeleye sen de canlı tanık olmak istiyorsan Avustralya, Katar, İspanya, Hollanda, Fransa, İtalya, İngiltere, Malezya, Almanya, Tayland ve ABD'de düzenlenecek bu inanılmaz yarışta yerini al! Motul FIM Superbike World Championship 2016 biletlerini tükenmeden satın al!

StubHub Motul FIM Superbike World Championship resmi satıcısı olarak sana garantili sunuyor. Son dünya şampiyonu İngiliz Jonathan Rea'nın muhteşem performansıyla rakiplerini geride bıraktığı yarış boyunca izleyenler unutamayacakları gösterilerin tadını çıkarmıştı. Bu yıl bir kez daha bu fırsatı yakalamak isteyenler veya ilk kez bu kadar heyecan verici bir turnuvayı canlı seyretmek isteyenler için profesyonel yarışçılar motosikletlerini hazırladı.

1988 yılında başlayan WorldSBK biri her yıl düzenleniyor. MotoGP'den farklı olarak burada kullanılan motosikletler Superbike denilen ve hız ve dayanıklılık gerektiren yarışlarda kullanılan özel bir motosiklet türü.

Türkiye'den Kenan Sofuoğlu'nun da pek çok kez katıldığı ve 2013 yılında İstanbul Park'ta düzenlenen turnuvada Supersport kategorisinde birinci geldiği bu yarışta bu yıl şampiyon kim olacak? Bunun cevabını canlı öğrenmek için 2016 Motul FIM Superbike World Championship biletlerini tükenmeden satın al!


Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.