Stadio San Siro, Milano, İtalya

Milan - Genoa

Önemli bilgi: Eğer aldığın biletler "TESSERA DEL TIFOSO: NECESSARIA" ("Taraftar Kartı: GEREKLİ") uyarısını bildiriyorsa, ilgili İtalyan taraftar kartını çıkarmalısın. Daha fazla bilgi için: İtalyan futbolu.

Kulüpleriyle Avrupa kupalarında devamlı isminden söz ettirmeyi başaran Serie A birbirinden heyecanlı karşılaşmaların yer aldığı bir sezonla birlikte yine karşımızda. Ticketbis’in sana sağladığı bu fırsatı kaçırma ve Milan - Genoa biletlerinden dilediğini hemen satın al. Böylece televizyon karşısında izlemeye doyamadığın, fanı olduğun oyuncuları yalnızca birkaç metre uzaktan izleme şansını yakala.

Milan şampiyonluğu için gerçekleşen kıyasıya müsabakalar serisine bir yenisi daha ekleniyor. Sezonun en önemli maçlarından biri olmaya aday olan Milan - Genoa biletleri için en doğru adrestesin. Asla unutamayacağın bir doksan dakika seni bekliyor. Nefesler tutuldu, tüm stadyum futbol ateşiyle kavrulmaya hazır. Daha fazla bekleme!


Bilgi
Data e ora da confermare

Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

Ticketbis, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Milan diğer etkinlikleri

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.