Mekanlar

StubHub'te birçok seçim yapma şansın bulunmakta. Pek çok etkinlik, sanatçı ve şarkıcı için sunduğumuz sayısız biletin yanında, sayısız mekan için de bilet sunmaktayız. Dilediğin etkinliği, dünyanın en görkemli mekanlarında izleme şansını StubHub kapına kadar getiriyor.

Türkiye'deysen ya da farklı bir ülkede seyahat halindeysen yapman gereken tek şey diledğin mekanda gerçekleşen bir etkinliği seçmek ve geniş bilet seçenekleri arasından istediğin bileti seçerek, unutamayacağın bir etkinliğe katılmak. Unutma ki, StubHub üzerinden bilet alabileceğin gibi elindeki fazla biletini ya da katılamayacağın etkinliklerin biletlerini de satışa sunman hem ücretsiz, hem de çok kolay.  

Bolşoy Tiyatrosu, La Scala, Mariinsky Tiyatrosu, Roma Opera Tiyatrosu ve daha nice ihtişamlı yerdeki etkinliklere mekanlar biletleri arasından yapacağın seçimle ulaşabilirsin.


Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.