Medipol Başakşehir

2016 - 2017 sezonunda çok üstün bir performans ortaya koyan Medipol Başakşehirspor tüm Türkiye’nin dikkatini üzerine çekmeyi başardı ve yapılan tüm övgüleri hakettiğini göstermiş oldu. Sen de bu İstanbul takımını stadyumda izlemek istiyor ve desteğini onlara göstermek istiyorsan daha fazla bekleme. Madipol Başakşehir maç biletlerini hemen StubHub güvencesiyle satın al ve kaliteli futbolu yerinde izle.

2014 yılının Haziran ayından bu yana takımın başında bulunan Abdullah Avcı’nın çalıştırdığı Medipol Başakşehir geçtiğimiz her sene futbolunun üzerine koymaya devam ediyor. Turgay Şeren Sezonu’nda ligin bitimine iki hafta kalana kadar şampiyonluk şansını sürdüren Medipol Başakşehir aynı zamanda Türkiye Kupası’nda da final oynamış ancak penaltılarda Konyaspor’a elenmiştir. Sen de performansı üst düzey olan bu takmı canlı izlemek, hem Avrupa’da hem de Süper Lig’de izlemek istersen yapman gerekenler çok kolay. Parmaklarının ucuna kadar gelmiş olan Medipol Başakşehir biletlerinden dilediklerini satın al ve güzel futbol için geri sayıma başla.

Kadrosuna Emmanuel Adebayor gibi çok önemli bir yıldızı da katan İstanbul temsilcisi aynı zamanda bünyesinde Cengiz Ünder, Edin Visca, Volkan Babacan, Alexandru Epureanu, Mahmut Tekdemir, Emre Belözoğlu, Yalçın Ayhan ve Eren Albayrak gibi yetenekli oyuncuları da bulundurmakta. Hemen sen de Medipol Başakşehir biletlerini StubHub üzerinden garantili bir şekilde satın al ve performansı üst düzey olan bu takımı canlı izleme şansına eriş.


Nerede

  • Tümü
Henüz Medipol Başakşehir için programlanmış bir etkinlik bulunmamaktadır.
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.