3. İstanbul Fatih Terim Stadyumu, İstanbul, Türkiye Grup veya şirket?

X

Bu etkinlik için Passolig gerekmektedir. Passolig nedir bilmiyor musun? Buradan öğrenebilirsin: Passolig taraftar kartı.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Medipol Başakşehir - Alanyaspor

Ekipleriyle Avrupa liglerinde sürekli adından söz ettirmeyi başaran Süper Lig, birbirinden zevkli maçların sahne aldığı bir sezona daha gebe olmakta. StubHub’ın sana getidiği bu fırsatı kaçırma ve Medipol Başakşehir - Alanyaspor biletlerinden istediğini derhal satın al. Böylece ekran başında gördüğün, hayranı olduğun futbolcuları sadece metrelerce uzaktan izleme şansını yakala.

Medipol Başakşehir şampiyonluğu için gerçekleşen kıyasıya mücadeleler serisine bir yenisi daha ekleniyor. Sezonun en önemli karşılaşmalarından biri olmaya aday olan Medipol Başakşehir - Alanyaspor maç biletleri için en doğru adrestesin. Unutamayacağın bir doksan dakika seni bekliyor. Nefesler tutuldu, tüm stadyum futbol ateşiyle kavrulmaya hazır. Daha fazla bekleme!

KAPAT

Aradığın fiyatı bulamıyor musun?

Bize istediğin bilet türü hakkında daha fazla bilgi ver ve böylece senin ölçütlerinle eşleşen bilet bulduğumuzda seni bilgilendirelim.

Beni bilgilendir!

Medipol Başakşehir - Alanyaspor

3. İstanbul Fatih Terim Stadyumu

  • İstanbul
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.