Madeleine Peyroux

Sen de caz müziğini seviyorsan Madeleine Peyroux ismini duymamış olman çok düşük bir olasılık. Madeleine Peyroux senin de sevdiğin sanatçılar arasında yer alıyorsa doğru sayfadasın. StubHub senin için en iyi Madeleine Peyroux biletlerini tek bir sayfada topladı. Madeleine Peyroux’yu bir de canlı dinlemenin keyfine varmanın tam zamanı!

Madeleine Peyroux 18 Nisan 1974 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri, Georgia eyaletinden dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarda Paris’e taşınan Madeleine Peyroux, burada annesinin ukulelesini çalmayı öğrenmiştir. 

15 yaşında şarkı söylemeye başlayan Madeleine Peyroux, Paris’in Latin Quarter bölgesinde keşfettiği sokak müzisyenlerine katılmıştır ve daha sonrasında tüm Avrupa’yı dolaşarak müzik yapmıştır. 18 yaşında ise bu tempodan yorgun düşerek yeniden Amerika’nın yolunu tutar ve New York’ta kulüplerde şarkı söylemeye başlar. 

1996 yılında Dreamland isimli albümü yayınlayan ünlü müzisyen güzel eleştiriler alarak ismini tanıtmaya başlamıştır. 2004 yılında yayınladığı ikinci albümü Careless Love ile bir milyondan fazla kopya satarak adından sıkça söz ettirmeye başlamıştır. Madeleine Peyroux bunun üzerine beş albüm daha çıkarmıştır. Sen de bu deneyimle müzisyeni canlı olarak dinlemenin keyfini yaşa. Madeleine Peyroux biletlerini derhal buradan satın al.

Aynı zamanda 5 Aralık tarihinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde de bir konser verecek olan sanatçının bu canlı performansını sen de kaçırmamalısın. Madeleine Peyroux İstanbul biletlerini tükenmeden evvel StubHub üzerinden garantili olarak satın al.


Nerede

  • Tümü
  • İspanya
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Yaklaşan uluslararası etkinlikler

Real Jardín Botánico Alfonso XIII, Madrid, İspanya
Los menores de 16 años deben ir acompañados de padre, madre o tutor legal.
Henüz mevcut değil
Henüz mevcut değil
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.