Lindsey Sterling

Lindsey Sterling biletleri StubHub'te! Kemanı adeta ağlatan genç yetenek Lindsey Sterling'in tüm dünyadaki konserleri için biletlerini burada 100% garantili bulabilirsin. Keman sesiyle bambaşka diyarlara yolculuğa çıkmak ve unutulmaz bir konser dinlemek istiyorsan Lindsey Sterling konser biletini şimdi satın al. 

Kemanın o büyüleyici sesine elektronik müziğin kendine has tınılarını katarak kendi tarzını yaratmayı başaran Lindsey böylece Youtube'taki resmi kanalında milyonlarca dinleyicinin beğenisini kazandı. Kliplerinde yarattığı masalsı ortam ve ustalıkla çaldığı kemanının insanın ruhunu okşayan tınılarıyla Lindsey seni de büyüleyecek. Bazen oyuncak bir bebek, bazen bir savaşçı, bazen bir korsan, bazen kalabalığın arasında kaybolmuş sıradan bir genç kız. Lindsey Sterling'in kliplerinde canlandırdığı karakterler sürekli yenilense de değişmeyen bir şey var ki o da yaptığı müziğin kalitesi. Sürekli kendini geliştiren güzel kemancı geleceğin usta müzisyenlerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Sen de Lindsey Sterling konser biletini şimdi satın al tadına doyulmaz bir müzik ziyafeti için yerini garantile.

Lindsey'nin Master of Tides klibindeki muhteşem su, ateş ve ışık gösterisini kim unutabilir ki? Peki Roundtable Rival klibindeki Vahşi Batı havaları hangimizi muhteşem bir fon müziği eşliğinde o döneme yolculuğa çıkarmamıştır? Kesin olan bir şey var ki o da bu kızın bu işi çok iyi bildiği! Tüm dünyada verdiği konserler büyük ilgi gören başarılı sanatçı 2015'te Türkiye'deki hayranlarına da müjdeli bir haber verdi ve İstanbul'da da konser vereceğini açıkladı! Bu fırsatı asla kaçırmam diyorsan Lindsey Stirling biletini buradan güvenle satın al!


Nerede

  • Tümü
Henüz Lindsey Sterling için programlanmış bir etkinlik bulunmamaktadır.
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.