Ligue 1

Fransa'nın en üst düzey futbol ligi olan Ligue 1 biletleri StubHub'te! Sevdiğim takımlara ve futbolculara desteğini tribünlerden göstermek istiyorsan maç biletlerini güvenli bir ortamdan satın al. StubHub en iyi Serie 1 maç biletlerini senin için bir araya getirdi!

Paris Saint Germain (PSG), Olympique Marseille, Lyon, Nice gibi güçlü takımların kıyasıya şampiyonluk mücadelesine sahne olan Serie A'nın son şampiyonu PSG olmuştur. Ligue de Football Professionnel'in iki liginden bir tanesi olan Serie A'da toplam 20 takım toplam 380 maç oynar. Ligue 1 İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Almanya Bundesliga ve İtalya Serie A'dan sonra beşinci sırada yer alır. Bu ligin en başarılı takımları 10'ar şampiyonlukla AS Saint-Etienne ile Marseille olmuştur. Sen de Fransız futbolunu seviyor ve dünyaca ünlü futbolcuları sahada izlemek istiyorsan Ligue 1 biletlerini StubHub'ten tek bir tıkla garantili satın al!

StubHub ekibi tüm futbolseverler için geniş bilet seçeneklerini güvenli bir web ortamında sunuyor. Sen de maçları televizyon izlemekten sıkıldıysan ve tribünlerin muhteşem atmosferini yakından hissestmek istiyorsan Ligue 1 biletlerini StubHub garantisiyle tükenmeden satın al!


Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.