Stadio Olimpico, Roma, İtalya

Önemli bilgi: Eğer aldığın biletler "TESSERA DEL TIFOSO: NECESSARIA" ("Taraftar Kartı: GEREKLİ") uyarısını bildiriyorsa, ilgili İtalyan taraftar kartını çıkarmalısın. Daha fazla bilgi için: İtalyan futbolu.

Bilgi
Data e ora da confermare
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Lazio diğer etkinlikleri


Lazio - Sampdoria

Kulüpleriyle Avrupa kupalarında devamlı isminden söz ettirmeyi başaran Serie A birbirinden heyecanlı karşılaşmaların yer aldığı bir sezonla birlikte yine karşımızda. StubHub’in sana sağladığı bu fırsatı kaçırma ve Lazio - Sampdoria biletlerinden dilediğini hemen satın al. Böylece televizyon karşısında izlemeye doyamadığın, fanı olduğun oyuncuları yalnızca birkaç metre uzaktan izleme şansını yakala.

Lazio şampiyonluğu için gerçekleşen kıyasıya müsabakalar serisine bir yenisi daha ekleniyor. Sezonun en önemli maçlarından biri olmaya aday olan Lazio - Sampdoria biletleri için en doğru adrestesin. Asla unutamayacağın bir doksan dakika seni bekliyor. Nefesler tutuldu, tüm stadyum futbol ateşiyle kavrulmaya hazır. Daha fazla bekleme!

Lazio - Sampdoria

Stadio Olimpico

  • Roma
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.