Stadio Olimpico, Roma, İtalya

Lazio - Palermo

Önemli bilgi: Eğer aldığın biletler "TESSERA DEL TIFOSO: NECESSARIA" ("Taraftar Kartı: GEREKLİ") uyarısını bildiriyorsa, ilgili İtalyan taraftar kartını çıkarmalısın. Daha fazla bilgi için: İtalyan futbolu.

Serie A’daki bu zorlu 2016 / 2017 sezonunu mutlu sonla bitirmek isteyen bu iki ekibin karşılaşmasını yerinde izlemek için yapman gerekenler çok kolay. Ticketbis üzerinden Lazio - Palermo maç biletleri arasından dilediğini seç ve satın al. Eğer sahip olduğun bileti değerlendiremiyorsan, Ticketbis üzerinden bu biletini de ücretsiz bir şekilde ilana koyabileceğini unutma.

Stadio Olimpico mabedinde gerçekleşecek olan bu dev karşılaşma kaçmaz. Bu iki önemli takımın galibiyet uğruna ortaya koyacakları mücadele su götürmez bir gerçek. Sen de gönül verdiğin takımın yanında ol, Lazio - Palermo biletleri arasından sana uygun olanı seç ve geri sayıma başla.


Bilgi
Data e ora da confermare

Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

Ticketbis, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Lazio diğer etkinlikleri

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.