Stadio Olimpico, Roma, İtalya

Lazio - Napoli

Önemli bilgi: Eğer aldığın biletler "TESSERA DEL TIFOSO: NECESSARIA" ("Taraftar Kartı: GEREKLİ") uyarısını bildiriyorsa, ilgili İtalyan taraftar kartını çıkarmalısın. Daha fazla bilgi için: İtalyan futbolu.

Lazio - Napoli maç biletlerini sen de Ticketbis güvencesiyle derhal satın al ve Serie A liderliği ve üst sıralar için bu hayli önem taşıyan maçta, Stadio Olimpico gibi bir atmosferde yerini garantile.

İyi bir futbol takipçisi olduğunu düşünüyorsan ya da sadece sporun güzelliklerinden zevk alan bir seyirciysen hiç şüphesiz İtalyan ekipleri senin de ilgini çekiyor olmalı. Özellikle Lazio - Napoli gibi bir karşılaşmayı asla kaçırmamalısın. Bu iki büyük ekip sahaya indiklerinde, bu maçı almak için ellerinden geleni yapıyor olacaklar. Sen de bu unutulmayacak gösterideki yerini almak istiyor ve bu karşılaşmayı canlı izlemek istiyorsan daha fazla bekleme!


Bilgi
Data e ora da confermare

Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

Ticketbis, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Lazio diğer etkinlikleri

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.