La Scala

Sanat şehri Milano'da bulunan dünyaca ünlü Teatro alla Scala veya kısaca La Scala için biletlerin StubHub'ta garantili! Dünyanın en önemli tiyatrolarından bir tanesi olan La Scala, 2016 yılında da sanatseverlerin büyük ilgisini çekmeye devam ediyor. 1778 yılındaki açılışından bu yana dünyaca ünlü yıldızları ağırlayan, unutulmaz eserlere ev sahipliği yapan La Scala bu yıl da kapılarını Milano'da açıyor.

Bu tiyatronun tek çekici yanı oyunların başarısı değil aynı zamanda tiyatro binasının ihtişamı. Başta İtalya'da ve tüm dünyada pekçok tiyatro binasının La Scala'nın göz kamaştıran mimarisinden örnek aldığını söyleyebiliriz. Büyük usta Giuseppe Piermarini tarafından tasarlanan bu olağanüstü opera binasının iç kısımlarında bazı değişiklikler yapılsa da binanın tarihi dokusuna dokunulmamış, ses düzeneği ve bazı yapısal değişikliklerle bina daha da iyileştirilmiştir.

 

Otello, Turandot, Il Turco in Italia, Il Pirata gibi pek çok önemli opera eserinin prömiyeri bu binanın salonlarında yapılmıştır. Bugün Uyuyan Güzel, Otello, La Boheme, Tosca, Giselle gibi dünyaca ünlü eserler La Scala Tiyatrosu'nda seyircilerini bekliyor. Unutulmaz bir deneyim yaşamak istiyorsan bu fırsatı kaçırma. La Scala bilet alım ve satımı için StubHub'a güvenebilirsin!


Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.