Kuban Central Stadium, Krasnodar, Rusya

Krasnodar - Fenerbahçe

Konuk taraftarlar "Away-Misafir" bölümünde oturmalıdırlar. Ticketbis, kulüp tarafından konuk taraftarların diğer bölümlere alınmaması durumunda hiç bir sorumluluk kabul etmeyecektir.

UEFA Avrupa Ligi Grup Maçları bomba gibi başlıyor! Bunlar arasında en çok beklenenlerden bir tanesi de Krasnodar - Fenerbahçe maçı. Nefes kesecek bir 90 dakikaya hazır mısın? Ticketbis ekibi olarak futbolu stadda izlemeyi ne kadar çok sevdiğini biliyoruz bu yüzden en iyi Krasnodar - Fenerbahçe biletlerini senin için bir araya getirdik. Bu yıl 46. sezonu düzenlenen Avrupa Ligi'nde büyük finale yaklaştıkça heyecan artıyor. Avrupa'nın en iyi takımları Basel'deki finalde oynayan iki takımdan biri olmak için bütün güçlerini ortaya koyacak. Krasnodar - Fenerbahçe maç biletini Ticketbis'ten şimdi satın al Kuban Central Stadium stadındaki yerini garantile!

Zorlu grup maçlarından sonra nihayet Avrupa Ligi 2017 Grup Maçları'nı oynayacak takımlar belli oldu. 24 Mayıs'ta Friends Arena'da oynanacak büyük finale adım adım yaklaşırken rekabet giderek kızışıyor. Dünyanın en prestijli futbol turnuvalarından bir tanesi olan UEFA Avrupa Ligi'nde sen de yerini al! Bunun için tek yapman gereken Krasnodar - Fenerbahçe biletini Ticketbis'ten tek bir tıkla satın almak! 2016'da finalde Sevilla rüzgarı esmişti, bu yıl rüzgarın yönü değişecek gibi görünüyor. Heyecan dolu bu maça biletini al futbolun en iyilerini canlı izle!


Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

Ticketbis, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Avrupa Ligi diğer etkinlikleri

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.