Sen de sevdiği sanatçıların konserlerini ilgiyle takip edenlerden misin? Cevabın evet ise, Ticketbis tam sana göre! Tüm dünyadaki konser biletlerini tek bir sayfada ve hem de tek bir tıkla satın alma uzağında! Konser dünyanın neresinde olursa olsun, biletleri Ticketbis’te. 

Ayrıca, konser bileti satmak istiyorsan yine doğru adrestesin. Ticketbis sana katılamayacağın konser biletini satma ayrıcalığını parmaklarının ucuna kadar getiriyor. 

Elinde fazladan konser bileti mi var ya da program değişikliğin yüzünden biletin olan bir etkinliğe katılamıyor musun? Ticketbis üzerinden tamamen ücretsiz bir şekilde konser biletlerini satışa sunman çok ama çok kolay.

Tüm kategorilerdeki konserlerin biletlerini Ticketbis’ten garantili satın alabilir veya fazla biletin varsa buradan satışa sunabilirsin. En sevdiğin müzik türü ne olursa olsun, pop, rock, caz, blues, hip-hop, r&b, klasik, metal, elektronik, flamenko,  punk, reggae ve daha nice türdeki müzik konser biletlerini Ticketbis üzerinden satın alabilirsin. 

Dilersen seyahat edeceğin şehir ya da ülke, dilersen görmek istediğin bir mekânı da seçerek, istediğin tarihteki konserleri görebilir ve aralarından katılmak istediğini seçebilirsin. Geriye tek kalan bu konser biletlerinden seçim yapıp, satın almak ve unutamayacağın bir şova hazırlanmak. Daha fazla bekleme!

Öne Çıkan EtkinliklerWeb hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.