K-POP

Son günlerde tüm dünyayı kasıp kavuran K-POP biletlerin StubHub garantisiyle senin olmayı bekliyor. Güney Kore asıllı müzik türü K-POP, Kore Pop’unun kısaltılmış halidir ve içerisinde dans-pop, elektro-pop, R&B, pop ve Hip-Hop ezgileri barındırmaktadır.

K-POP’un temelleri 1992 yılına kadar varmaktadır ve 21. yüzyıldan itibaren Japonya’ya girmiş ve hızlıca büyüyen bu tür Latin Amerika, Hindistan, Kuzey Afrika, Orta Doğu ile birlikte dünya çapında büyük bir etki yaratmıştır. Sen de bu büyülü dünyanın bir parçası olmak istiyorsan istediğin grubun ya da şarkıcının, dilediğin ülkedeki K-POP biletlerini StubHub üzerinden bulman çok kolay. 

K-POP Türkiye sınırları içerisinde de gün geçtikçe hayran sayısını gittikçe katlamaktadır. Tüm dünya ve Türkiye üzerinde en çok sevilen gruplar arasında BIGBANG, Girls' Generation, EXO, Bangtan Boys (BTS), iKON, MYNAME gibi isimler yer almaktadır. 

Özellikle İngilizce kullanımının grup isimleri ve şarkı sözlerindeki sürekli artışın, türü daha çok dinlenilir bir hale getirdiği düşünülmekte. Ayrıca son dönemlerdeki PSY’ın Gangnam Style isimli parçasıyla bu türün tanınmasında çok büyük etki yaratmıştır.

Yakın gelecekte K POP Türkiye konserlerinin de organize edileceği öngörülmekte. Sen de bu tarzı çok seviyorsan ya da farklı bir türe şans vermek istiyorsan, K-POP konserlerinden pişman ayrılmayacağından emin olabilirsin. K-POP biletlerin StubHub ayrıcalığı ile satın al ve sevdiğin grupların, istediğin ülkedeki konserlerine katıl. 

 


Kategoriler

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.