Juventus Stadium, Torino, İtalya

Juventus - Lazio

Önemli bilgi: Eğer aldığın biletler "TESSERA DEL TIFOSO: NECESSARIA" ("Taraftar Kartı: GEREKLİ") uyarısını bildiriyorsa, ilgili İtalyan taraftar kartını çıkarmalısın. Daha fazla bilgi için: İtalyan futbolu. Tüm Juventus "Tessera del Tifoso"larının maçtan en geç 72 saat önce müşteri hizmetlerine gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde bilet gönderilemeyecek ve hiçbir para iadesi gerçekleştirilmeyecektir.

Avrupa’nın en önemlilerinden olan İtalyan liginin tüm maçlarına buradan ulaşabilirsin. Sen de bir an önce Juventus - Lazio biletlerine sahip ol ve Serie A’nın en iddialı maçlarını yerinden izleme hayallerini gerçeğe dönüştür.

Serie A’nın bu çekişmeli sezonunda sen de Juventus - Lazio maç biletini satın al ve lig yarışında önemli sonuçlar doğurabilecek olan bu karşılaşmayı canlı izle. Sen hangi takımın tarafındasın? Formanı giy, atkını çek, bayrağını kuşan ve bu görsel şölene hazır ol.


Bilgi
Data e ora da confermare

Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

Ticketbis, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Juventus diğer etkinlikleri

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.