Juventus Stadium, Torino, İtalya

Önemli bilgi: Eğer aldığın biletler "TESSERA DEL TIFOSO: NECESSARIA" ("Taraftar Kartı: GEREKLİ") uyarısını bildiriyorsa, ilgili İtalyan taraftar kartını çıkarmalısın. Daha fazla bilgi için: İtalyan futbolu. Tüm Juventus "Tessera del Tifoso"larının maçtan en geç 72 saat önce müşteri hizmetlerine gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde bilet gönderilemeyecek ve hiçbir para iadesi gerçekleştirilmeyecektir.

Bilgi
Data e ora da confermare
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Juventus diğer etkinlikleri


Juventus - Crotone

Hiçbir zaman hatırından çıkaramayacağın bir doksan dakikayı Juventus Stadium gibi görkemli bir stadyumda, canlı olarak izlemeye hazır mısın? Dünya ve Avrupa futboluna damga vurmuş yerli ve yabancı oyunculardan oluşan bu iki takımın müsabakası tam da sana göre. StubHub’in sana tanıdığı bu şans yalnızca bir tık uzağında.

Juventus 2016 / 2017 sezonu tüm iddiasıyla devam ediyor. Juventus - Crotone maç biletlerini hiç beklemeden al ve bu muhteşem atmosfere en yakından tanık ol. İki takım da bu unutulmayacak mücadelede bir adım öne çıkabilmek için ellerinden geleni gösterecekler. Bu maç kaçmaz! Böyle birbirinden keyifli maçlara sahne olan sezonda, bu karşılaşma da şimdiden tüm futbol-severlere ümit veriyor.

Juventus - Crotone

Juventus Stadium

  • Torino
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.