Julio Iglesias

Julio Iglesias İstanbul konseri biletini buraya tıklayarak satın alabilirsin.

Julio Iglesias konser biletleri Ticketbis'te satışta! Uluslararası alanda en başarılı sanatçılar hangisi diye düşündüğümüzde aklımızda ilk gelen isimlerden birisi Julio Iglesias. Zamanının en iyisi olmayı başaran az sayıdaki sanatçılardan biri olmayı başaran sanatçı bugün hala ilk günkü kadar seviliyor ve dinleniyor. 

1970 yılında dördüncülükle tamamladığı Eurovision yarışmasından sonra dünyaya açılan Julio Iglesias, İspanyolca'nın yanı sıra, Fransızca, Portekizce, Almanca, İngilizce dillerinde söylediği şarkılarla uluslararası platformda en iyilerden biri olmayı başardı. Julio Iglesias'ın rekorları da saymakla bitmiyor. İspanya'da 30 günde 41 şehirde verdiği 41 konser, Madison Square Garden'da verdiği konserin biletlerinin o zamana kadar görülmemiş rekor bir zamanda tükenmesi, ''De Nina a Mujer'' albümünün Japonya'da yalnızca altı ayda 1 milyon 200 bin adet satması, Rodeo Houston'da 45.000 kişiye söylemesi, dünyada en çok albüm satan Latin Sanatçı olarak Guinnes Rekorlar Kitabı'na girmesi... Tüm bunlar ve çok daha fazlası Julio Iglesias'ın sanat dünyasına adını altın harflerle yazdırmasını sağladı. Julio Iglesias konser bileti almak için Ticketbis'e güvenebilirsin.

Yakışıklılığı ve büyülü sesinin yanı sıra Julio Iglesias hiç şüphesiz çalışkanlığının da meyvelerini hakkıyla topluyor. 1977 yılında dünya genelinde 35 milyon albüm satan sanatçının 'Amor' albümünün melodileri hala kulağımızdadır. Manuela, Baila Morena, When You Tell Me That You Love Me ve sayısız efsane şarkı Julio Iglesias'ın sesinde hayat buldu ve tüm dünyada milyonlar tarafından dinlendi. Şimdi Julio Iglesias'ı sahnede izleme zamanı! Tüm dünyada biletleri günler öncesinden tükenen konserlerinin bir durağı da 2015'te Türkiye. Büyülü şehir İstanbul'da Julio Iglesias fırtınası esecek. Julio Iglesias biletlerini güvenle satın alman için çalışıyor bu yüzden yüzbinlerce müşterimiz bize güveniyor. Sen de Ticketbis ailesine katıl, Julio Iglesias ve sevdiğin tüm yerli yabancı sanatçıların biletlerini buradan garantili satın al!

Julio Iglesias biletleri tükendi diye üzülmene gerek yok, Ticketbis'te senin için mutlaka bir biletimiz var!


Nerede

  • Tümü
Henüz Julio Iglesias için programlanmış bir etkinlik bulunmamaktadır.
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.