Roxy İstanbul, İstanbul, Türkiye

Jay Jay Johanson İstanbul

İsveçli meşhur şarkıcı Jay Jay Johanson yeniden Türkiye’ye geliyor. 11 Mart Cumartesi günü Roxy İstanbul’da gerçekleşecek olan bu konserde Jay Jay Johanson’un tüm hayranları yer alıyor olacak, peki ya sen bu konseri kaçıracak mısın? Çok güzel geçmesi şüphesiz olan bu konseri sen de yerinde izle. StubHub garantisiyle bir an önce Jay Jay Johanson İstanbul konser biletlerini sen de satın al, bu çok eğlenceli gece için geri sayıma başla.

1969 yılında dünyaya gelen İsveçli sanatçı ilk albümü Whiskey’i 1996 yılında çıkarmıştır. Trip hop, synthpop, electroclash türlerinde müzik yapan sanatçı farklı tarzıyla birçok müzikseverin gönlünü kısa sürede kazanmasını bilmiştir. Bugüne kadar on albüm piyasaya sunan meşhur yıldızın bir de belgeseli bulunmakta. StubHub üzerinden sen de bir an önce Jay Jay Johanson İstanbul biletlerini satın al ve bu şarkıcının birbirinden güzel şarkılarına sen de eşlik et. 

 


Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

StubHub, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.