Iron Maiden

Iron Maiden biletleri StubHub’te. Efsanevi İngiliz Heavy Metal grubu Iron Maiden, henüz dumanı üstünde tüten yeni albümleri The Book of Souls için yeni yılda düzenleyecekleri turneye hazırlanmakta.  “The Red And The Black”, “The Book of Souls”, ‘’ The Man of Sorrows’’ ve özellikle de 18 dakika uzunluğundaki ve Steve Harris’in ‘’Iron Maiden şarkısı gibi, ama daha önce yaptıklarımızdan tamamen farklı.’’ olarak tabir ettiği “Empire of The Clouds” gibi muhteşem şarkıların bulunduğu, grubun eski enerjik ve progresif yapısını bize yeniden hatırlatan bu albüm dinledikçe kendisini daha da çok sevdirmekte. Sen de bu unutulmaz konserler serisine tanıklık etmek istiyorsan, unutma ki The Book of Souls World Tour 2016 biletleri StubHub garantisiyle yalnızca bir tık uzaklıkta.

Mart ayı başında başlanacak turnede ünlü grubun 6 kıta üzerinde (Kuzey ve Güney Amerika, Avustralya, Asya, Afrika ve Avrupa), ortalama 35 ülkede konser vermesi planlanılmaktadır. 

İngiltere albümler listesine 1. sıradan giriş yapan The Book of Souls  albümü, bu listeye 1 numaradan giren 5. Iron Maiden albümü olarak tarihe adını yazdırmaktadır. 

Gerçekleşecek bu turnenin yolculuğu ise ismini grubun maskotu ''Eddie the Head'' den alan "Ed Force One" isimli, Boeing 747-400 tipi uçakla yapılacaktır ve bilindiği üzere uçağın pilotu ise, grubun vokalisti Bruce Dickinson olacaktır. Sen de bu tarihi konserlerde yerini almak istiyorsan The Book of Souls World Tour 2016 biletlerini buradan alabilirsin.

 


Nerede

  • Tümü
  • Almanya
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Yaklaşan uluslararası etkinlikler

König-Pilsener-ARENA, Oberhausen, Almanya
112,61 USD itibaren 413,58 TL 6 bilet kaldı
112,61 USD itibaren 6 bilet kaldı
Biletleri gör
Festhalle, Frankfurt, Almanya
130,80 USD itibaren 480,42 TL 10 bilet kaldı
130,80 USD itibaren 10 bilet kaldı
Biletleri gör
Festhalle, Frankfurt, Almanya
158,10 USD itibaren 580,68 TL 5 bilet kaldı
158,10 USD itibaren 5 bilet kaldı
Biletleri gör
Barclaycard Arena, Hamburg, Almanya
157,71 USD itibaren 579,22 TL 38 bilet kaldı
157,71 USD itibaren 38 bilet kaldı
Biletleri gör
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.