İrlanda

Avrupa Şampiyonası 2016 elemelerinde D Grubu’nda Almanya ve Polonya’nın ardından üçüncü olarak play-off müsabakalarında yer almaya hak kazanan ve bu müsabakalarda Bosna Hersek’i elemeyi başaran İrlanda Cumhuriyeti Milli Takım biletleri StubHub’te.

Kalesini tecrübeli eldiven Shay Given ve Darren Randolph’ın koruduğu takımın savunma hattında John O'Shea, Séamus Coleman, Marc Wilson gibi isimler yer alırken, orta sahada Robbie Brady, Jeff Hendrick ve James McCarthy gibi yetenekli isimlerin yanında ileri bölgede takımın kaptanlık görevini üstlenen ve aynı zamanda 67 gol ile takımın en golcü ismi olma ünvanını elinde bulunduran Robbie Keane ve Shane Long oluşturmaktadır. Takımın teknik patronluğunu Martin O'Neill ve yardımcılığını ise ülkenin efsane isimlerinden Roy Keane yapmaktadır.

Daha önce üç kez katıldığı FIFA Dünya Kupası gruplarında bir kez 1990 yılında çeyrek final oynarak ayrılan İrlanda, Avrupa Şampiyonasında ise gruplara kalma başarısını bu sene üçüncü kez yakalamış bulunmaktadır. FIFA/Coca-Cola Dünya Sıralamasında 42. Sırada yer alan Irlanda Milli Takım biletlerini StubHub’ten güvenle satın alabilirsin.


Nerede

  • Tümü
Henüz İrlanda için programlanmış bir etkinlik bulunmamaktadır.
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.