Stadio San Siro, Milano, İtalya

Inter - Roma

Önemli bilgi: Eğer aldığın biletler "TESSERA DEL TIFOSO: NECESSARIA" ("Taraftar Kartı: GEREKLİ") uyarısını bildiriyorsa, ilgili İtalyan taraftar kartını çıkarmalısın. Daha fazla bilgi için: İtalyan futbolu.

İtalya’da futbol bir tutkudan çok daha fazlası ve bu büyük eğlencenin bir parçası olman çok ama çok kolay. Zafere giden yolda nefesler tutulmuş durumda ve bu iki dişli ekip bu serüvene darbe almadan devam etmek istiyor. Inter - Roma biletini hemen Ticketbis güvencesiyle satın al ve bu eşsiz deneyimin bir parçası ol.

Stadio San Siro adresinde gerçekleşecek olan bu dev karşılaşma kaçmaz. Bu iki önemli takımın galibiyet uğruna ortaya koyacakları mücadele su götürmez bir gerçek. Sen de tarafını tuttuğun takımın destekçisi ol, Inter - Roma maç biletleri arasından sana uygun olanı seç ve geri sayıma başla.


Bilgi
Data e ora da confermare

Satın almanın en güvenli yolu

350'den fazla profesyonel biletlerinin orjinalliğini garanti etmektedir.

Pazarın liderine güven

Ticketbis, nerede olursan ol bilet alım ve satımı yapabileceğin, öncü bir platformdur.

Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Buna göre filtrele

Yer Uygun Bilet başına fiyat 12 taksitle öde Bilet başına fiyat

Inter diğer etkinlikleri

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.