Passolig

Passolig nedir?

Passolig, Türk Futbol Federasyonu tarafından yürürlüğe koyulmuş, Türk futbol maçlarını izleyebilmek için gerekli olan, elektronik biletlerinin yüklendiği resmi bir karttır. Bu kart resmi Passolig sayfası üzerinden alınmalıdır. Elektronik biletler etkinlik öncesinde bu karta yükleneceklerdir. Taraftarlar stadyumlara hem Passolig kartlarıyla, hem de Passolig telefon uygulamarıyla girebilirler.

Passolig kartım olmadan da StubHub üzerinden bilet alabilir miyim?

Evet. Bu durumda, StubHub üzerindeki alım işleminden sonra, bu adres üzerinden Passolig kartına başvurman gerekecek: www.passolig.com.tr. Passolig kartına başarılı bir şekilde başvurunu gerçekleştirdikten sonra, henüz kartın eline geçmemiş olsa bile, Passolig hesabın bilet yüklemelerine açık bulunacaktır. Biletlerini alabilmeleri için, tüm katılımcıların şahsi Passolig hesapları bulunması zorunludur.

Passolig kartını almak için ödeme yapmak zorunda mıyım?

Passolig başvurusu yapmak yıllık bir ücrete tabidir ve bu ücret bilet fiyatlarına dahil değildir. Bu ücret takımlar arasında değişkenlik göstermektedir.

Passolig takım kartım ile hangi maçları izleyebilirim?

Passolig takım kartın ile tarafını tuttuğun takımın tüm iç saha maçlarını izleyebilirsin. Takımının deplasmanda oynadığı maçları ise yalnızca “Misafir Takım” bölümünden bilet alarak takımını destekleyebilirsin.


Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.