Sıkça Sorulan Sorular

Biz kimiz?

StubHub yaklaşık 40 ülkede spor, müzik ve tiyatro etkinlikleri için 10 milyondan fazla bilet sunan, dünyanın en büyük bilet alım ve satım platformudur. Fanlara masaüstü ve telefon aracılığıyla, diledikleri zaman, diledikleri yerden bilet alım ve satım imkanı sunmaktayız.

StubHub 2000 yılında bilet değişim pazarını yeniden şekillendirmiştir ve bugün hala bu alanda öncülük yapmaya devam etmektedir. Yenilikçi anlayışımız ile birlikte ilk etkileşimli koltuk harita aracını, mekanların 360 derecelik sanal görüntülemesini ve fanlara bilet ilanı vermelerine ve en iyi koltukları bulmalarına yardımcı olan teknolojili ilk bilet uygulamasını tüm kullanıcıların hizmetine sunmaktayız.

Ortaklıklarımız arasında MLB, NBA, NHL, MLS, NCAA gibi organizasyonların yanısıra AEG ve AXS Spectra Ticketing & Fan Engagement gibi firmalar da bulunmaktadır. 2016 Mayıs ayında Ticketbis'in alınmasıyla birlikte StubHub yaklaşık 40 ülkede hizmet vermeye başlamıştır.

Neden farklı fiyatlar var?

Satıcılar biletlerini uygun gördükleri fiyattan alıcıların hizmetine sunuyorlar. SHer satıcı biletini kendi uygun gördüğü fiyattan satışa sunduğundan fiyatlar farklılık gösteriyor. Bu fiyatlar biletlerin orijinal fiyatından farklı olabiliyor.Bu nedenle StubHub üzerinden, orijinal fiyatının üzerinde veya altında biletler bulabilirsin.

StubHub'tan almak güvenli mi?

Satıcılara ödeme sistemimiz sayesinde, en güvenli bilet alım yoludur: Alıcı etkinliğe katılana kadar satıcı sattığı biletin ücretini alamıyor. Böylece biletin orijinal olduğundan ve alıcının seçtiği alanla eşleştiğinden emin oluyoruz. Üstelik tüm satıcılardan güvenli bir alış verişin garantisi olarak kredi kartı bilgilerini alıyoruz.

StubHub'ta satmak güvenli mi?

Satıcı, etkinlik bittikten sonra belirlenen günde otomatik olarak ödemesini alıyor. Satıcının ödemesi ile ilgili herhangi bir sorun olduğu takdirde StubHub olarak işlemleri biz yürütüyoruz, böylece satıcı hiçbir şekilde etkilenmiyor.

Müşteri Hizmetleri Servisi var mı?

Evet, dünya çağında desteğimiz bulunmaktadır. Yerel ofislerimiz ve her ülkenin kendi dilinde Müşteri Hizmetleri Servisi'miz bulunmaktadır. Böylece her müşterimize alım satım işlemleriyle ilgili kendi dilinde servis sunabiliyoruz. Bize buradan ulaşabilirsin.

Biletler nasıl gönderiliyor?

Satın alım işlemi onaylandıktan sonra alıcının belirttiği adrese biletleri göndermesi için satıcıyı bilgilendiriyoruz. Biletlerin etkinlikten önce zamanında ulaşacağını garanti ediyoruz.

Son dakika biletleri, herhangi bir sorun veya gecikme olmasını engellemek ve alıcıya zamanında ulaşmasını sağlamak amacıyla etkinlik alanının yakınlarında bir adrese teslim edilir.

Birbirine benzeyen çokça bilet var, hangisinin en iyi olduğunu nasıl bilebilirim?

Bu konudaki önerilerimiz:

Neden StubHub'tan alışveriş yapmalıyım?

Passolig nedir?

Passolig, tüm Süper Lig maçlarına ve Türkiye’de Türk futbol takımlarının oynadığı bazı uluslararası maçlara giriş yapabilmek için resmi olarak istenen bir karttır.

Passolig kartım olmadan StubHub’tan bilet satın alabilir miyim?

Evet, Passolig kartın olmadan da sayfamızdan bilet alabilirsin. Eğer Passolig’in yoksa, biletini satın aldıktan sonra Müşteri Temsilcimiz kartını çıkartman konusunda sana yardımcı olacaktır.

Passolig çıkartmak ücretli mi?

Passolig kartının yıllık bir ücreti vardır ve bu ücret sayfamızdaki bilet fiyatlarına dahil değildir. Bu fiyat, takıma göre 16 TL, 21 TL, 25 TL ve 26 TL arasında değişmektedir. Passolig bu ücreti işlem masrafı olarak almaktadır, ücret zaman içinde değişiklik gösterebilir.

Passolig kartını çıkarttıktan sonra tüm sezon boyunca bu kartı gerektiren tüm maçlara giriş yapabilirsin.

StubHub garantisi

StubHub’ın FanProtectTM garantisi nedir??

FanProtectTM ile tüm işlemler %100 garantilidir, etkinlik başlayana kadar devam eden müşteri hizmetleri. Güvenli bir şekilde bilet alıp, satabilmen için tüm işlemlere destek olmaktayız.

Alıcılar için FanProtectTM

Satıcılar için FanProtectTM

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.