Sıkça Sorulan Sorular

4 Ağustos 2016 tarihi itibariyle Ticketbis bir StubHub şirketidir. Önümüzdeki aylarda Ticketbis sitesinin görünümünü güncelleyecek ve Ticketbis ile StubHub bilet envanterini bir hedefte birleştireceğiz.

Ticketbis nedir?

Ticketbis, biletini satmak isteyen kişilerle o bileti satın almak isteyen kişileri buluşturan bir platformdur. 2009'dan beri Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa, Güney Amerika, Asya ve Avustralya'da 90.000'den fazla etkinlik için 300.000'den fazla bilet alım satımı platformumuz üzerinden gerçekleşti.

Şirket olarak önceliğimiz gerek satın alma gerekse satma işlemlerinin güvenli bir şekilde yapılmasını sağlamak ve hem satıcıların hem de alıcıların kolay ve güvenli bir şekilde alış veriş yapabilmelerini garantilemek. Aracı olarak tüm işlemlerin başarıyla gerçekleşmesini sağlamak için çalışıyoruz.

StubHub nedir?

StubHub'ta görevimiz basit: fanlara eğlence bulmalarında yardımcı olmak. Fanları takımlarıyla, gösterilerle ve sanatçılarla bir araya getiriyor ve onlara hoşlanacaklarını bildiğimiz farklı etkinlikleri sunuyoruz. Dünyanın en büyük bilet pazaryeri olarak, fanlara, ne zaman isterlerse istesinler, iPhone, iPad, Apple Watch ve Android için olan StubHub uygulaması dahil, masaüstü ve mobil deneyimler aracılığıyla on binlerce etkinlik için bilet almalarını ve satmalarını sağlıyoruz. Ağustos 2016 tarihinde Ticketbis'in alınmasıyla birlikte, StubHub dünya çapındaki etkinlikler için kullancılarına baştan sona bir deneyim sunuyor.

Neden farklı fiyatlar var?

Satıcılar biletlerini uygun gördükleri fiyattan alıcıların hizmetine sunuyorlar. SHer satıcı biletini kendi uygun gördüğü fiyattan satışa sunduğundan fiyatlar farklılık gösteriyor. Bu fiyatlar biletlerin orijinal fiyatından farklı olabiliyor.Bu nedenle Ticketbis üzerinden, orijinal fiyatının üzerinde veya altında biletler bulabilirsin.

Ticketbis'ten almak güvenli mi?

Satıcılara ödeme sistemimiz sayesinde, en güvenli bilet alım yoludur: Alıcı etkinliğe katılana kadar satıcı sattığı biletin ücretini alamıyor. Böylece biletin orijinal olduğundan ve alıcının seçtiği alanla eşleştiğinden emin oluyoruz. Üstelik tüm satıcılardan güvenli bir alış verişin garantisi olarak kredi kartı bilgilerini alıyoruz.

Ticketbis'te satmak güvenli mi?

Satıcı, etkinlik bittikten sonra belirlenen günde otomatik olarak ödemesini alıyor. Satıcının ödemesi ile ilgili herhangi bir sorun olduğu takdirde Ticketbis olarak işlemleri biz yürütüyoruz, böylece satıcı hiçbir şekilde etkilenmiyor.

Müşteri Hizmetleri Servisi var mı?

Evet, dünya çağında desteğimiz bulunmaktadır. Yerel ofislerimiz ve her ülkenin kendi dilinde Müşteri Hizmetleri Servisi'miz bulunmaktadır. Böylece her müşterimize alım satım işlemleriyle ilgili kendi dilinde servis sunabiliyoruz. Bize contacto@ticketbis.com.tr adresinden ulaşabilirsin.

Biletler nasıl gönderiliyor?

Satın alım işlemi onaylandıktan sonra alıcının belirttiği adrese biletleri göndermesi için satıcıyı bilgilendiriyoruz. Biletlerin etkinlikten önce zamanında ulaşacağını garanti ediyoruz.

Son dakika biletleri, herhangi bir sorun veya gecikme olmasını engellemek ve alıcıya zamanında ulaşmasını sağlamak amacıyla etkinlik alanının yakınlarında bir adrese teslim edilir.

Birbirine benzeyen çokça bilet var, hangisinin en iyi olduğunu nasıl bilebilirim?

Bu konudaki önerilerimiz:

Neden Ticketbis'ten alışveriş yapmalıyım?

Passolig nedir?

Passolig, tüm Süper Lig maçlarına ve Türkiye’de Türk futbol takımlarının oynadığı bazı uluslararası maçlara giriş yapabilmek için resmi olarak istenen bir karttır.

Passolig kartım olmadan Ticketbis’ten bilet satın alabilir miyim?

Evet, Passolig kartın olmadan da sayfamızdan bilet alabilirsin. Eğer Passolig’in yoksa, biletini satın aldıktan sonra Müşteri Temsilcimiz kartını çıkartman konusunda sana yardımcı olacaktır.

Passolig çıkartmak ücretli mi?

Passolig kartının yıllık bir ücreti vardır ve bu ücret sayfamızdaki bilet fiyatlarına dahil değildir. Bu fiyat, takıma göre 16 TL, 21 TL, 25 TL ve 26 TL arasında değişmektedir. Passolig bu ücreti işlem masrafı olarak almaktadır, ücret zaman içinde değişiklik gösterebilir.

Passolig kartını çıkarttıktan sonra tüm sezon boyunca bu kartı gerektiren tüm maçlara giriş yapabilirsin.

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.