Ticketbis artık StubHub

StubHub International, CMA onayının ardından yeni sahipleriyle bağımsızlık kazandı

ABD ve Kanada dışındaki tüm StubHub kuruluşları yeni bir bağımsız grup altında toplanıyor.

BOSTON, MA., 8 Eylül 2021. E-ticarette liderler yaratmaya odaklanan bir yatırım şirketi olan Digital Fuel Capital ("Digital Fuel"), StubHub International'ın (SHI) yeni sahibi olmak için Rekabet ve Piyasalar Kurumu'nun (CMA) onayını aldı.

Digital Fuel Başkanı Carson Biederman şunları söyledi: "StubHub International'ın yeni sahipleri olmaktan mutluluk duyuyoruz. Uzun bir emek ve süreç sonrası Londra, Madrid, Bilbao ve Berlin'deki ekipler artık yeni bir bağımsız şirket kuracaklar. StubHub International'ı birlikte hayranların canlı deneyimlere erişmesine ve biletleri güvenle aktarmasına yardımcı olmaya odaklanan çevik ve rekabetçi bir bilet pazarı olarak geliştirmeyi dört gözle bekliyoruz."

StubHub International Genel Müdürü Wayne Grierson ise şunları söyledi: "Hayranların harika deneyimlere ulaşmasına yardımcı olmak bizim görevimiz. Bağımsızlık kazanıp hayranların konserlere, tiyatrolara ve stadyumlara dönmesine yardımcı olmak için heyecan duyuyoruz.”

StubHub International hakkında

CMA'nın viagogo ve StubHub birleşmesine ilişkin yürüttüğü soruşturmanın ardından StubHub'ın uluslararası kuruluşlarının (ABD ve Kanada'dakiler dışındaki tüm kuruluşlar) elden çıkarılmasına ve StubHub ile viagogo'dan bağımsız hale getirilmesine karar verildi. Bu yeni bağımsız grup Birleşik Krallık, Almanya, Fransa, İspanya ve diğer birçok uluslararası pazardaki işletmelerden oluşuyor. StubHub, hayranların on binlerce etkinliğe bilet alıp satmalarını sağlar. Ödüllü müşteri hizmetleri tarafından desteklenen StubHub'ın FanProtect™ Garantisi kapsamında her biletin geçerliliği doğrulanır veya müşteriler biletlerini eşit veya daha iyi değerde bir biletle değiştirir ya da paralarını geri alır.

Digital Fuel Capital hakkında

Digital Fuel Capital, Boston merkezli bir yatırım şirketidir ve e-ticaret işletmelerinin en aktif alıcılarından biridir. Digital Fuel; dahili performans pazarlaması, e-ticaret, veri bilimi ve teknoloji kaynakları sunmanın yanı sıra portföy şirketleri arasında aktif iş birliği gerçekleştirip alanında lider dış ortaklarla stratejik ilişkiler yürüterek bünyesindeki işletmeleri destekler.


300.000'den fazla
bilet sattık

90.000'den fazla etkinlik

Nasıl çalışıyoruz?

StubHub dünyanın her yerinde biletini satmak ve bilet almak isteyen fanları güvenli bir web ortamında buluşturuyor.

Güvenli ve şeffaf internet portalı

Yapılan işlemlerde garantiyi sağlayarak hem alıcıların hem de satıcıların alışverişten memnun kalmalarını amaçlıyoruz.


StubHub Garantisi

FanProtectTM Garantisi

%100 güvenceyle bilet satıp, alabilmen için her işlemi garanti altına almaktayız.

Dünya çapında milyonlarca etkinliğe erişim

StubHub dünyanın en büyük bilet alım ve satım platformudur.

Kolaylık

Seninle aynı dili konuşuyoruz; senin para birimini kullanıyoruz. Bilet almanın ve satmanın en kolay yolu.

FanProtectTM Garantisi

Dünyanın en büyük bilet alım ve satım platformunda güvenli ve kolay bir şekilde bilet al ve sat.

Tüm işlemler %100 garantilidir, etkinlik başlayana kadar devam eden müşteri hizmetleri. Güvenli bir şekilde bilet alıp, satabilmen için tüm işlemlere destek olmaktayız.


Güvenle bilet satın al

Tüm etkinlikler için geçerli bilet al

Siparişinle ilgili herhangi bir sorun yaşaman halinde, yeni bilet bulmak için elimizden geleni yapmaktayız. Eğer etkinliğin iptal olduysa ve ertelenmediyse, tüm ücret iade edilecektir.


Güvenli bir şekilde biletlerini sat

Biletlerini yayınlaman ücretsiz ve kolay.

JSadece fiyatını ayarla ve dilediğin zaman düzünlemeni yap. Biletlerin bir kez satıldıklarında, hızlı ve sorunsuz bir şekilde teslim edilecek ve ardından hızlı bir şekilde ödeme gerçekleşecektir. Alıcılarla iletişim kurmak zorunda değilsin, bu işlemi biz üstleniyoruz!

FanProtectTM hakkında daha fazla bilgi sahibi ol: Sıkça Sorulan Sorular.


Dünya çapında müşteri hizmetimiz bulunmakta

Çalıştığımız ülkelerde yerel ofislerimizin yanı sıra müşteri hizmetlerimiz bu ülkelere göre adapte edilmiştir. Böylece müşterilerimize etkinliklerle ve aldıkları veya sattıkları biletlerle ilgili her zaman kendi dilinde hizmet verebiliyor ve en doğru bilgiyi sunabiliyoruz.


Evinden çıkmadan teslim garantisi.

Sitemizde satişa sunulan tüm biletlerin etkinlik için zamanında yetişeceğinden emin oluyoruz.

Satın alma işlemi onaylandıktan sonra satıcı biletleri alıcının belirttiği adrese gönderir.

Satın alınan biletler son dakika biletleri olduğu takdirde, biletlerin alıcıya zamanında ulasacağını garantilemek ve herhangi bir sorun çıkmaması için biletler etkinliğin yapıldığı alanın yakınlarında bir adreste teslim edilir.


Neden farklı fiyatlar söz konusu?

Satıcılar biletlerini sayfamızda yayınlarken uygun gördükleri fiyatı belirlemekte özgürdür.

Her satıcı biletini en uygun gördüğü fiyattan satışa sunduğundan ayni bilet için farklı fiyatlar söz konusu olabilir. Bu nedenle StubHub'ta gişe fiyatının altında veya üstünde biletler bulabilirsin.


En iyi bileti nasıl seçersin?

Biletlerin detaylarını, tam olarak hangi bölüme ait olduğunu belirtmek satıcıların sorumluluğundadır.

Biletlerini seçerken sektör ve sıra gibi detaylara dikkat et. Böylece biletini haritamızdan kontrol ederek sana en uygun olanı seçebilirsin.

Şehir dışındaki etkinlikler için istersen biletlerinin kaldığın otel veya eve gönderilmesini talep edebilirsin.


Neden StubHub'tan bilet almalısın?

Dünyanın en büyük bilet alım ve satım platformu

Diğer sayfalarda veya gişelerde tükenen biletleri StubHub'ta bulabilirsin.

Dünya çapında bir kuruluş

Tüm dünyadaki etkinlikler için kendi dilinde ve kendi para biriminle biletlerini satın alabilirsin.

Sorularını cevaplamak için buradayız

StubHub 40'dan fazla ülkede profesyonellerden oluşan ekipleriyle tüm sorularını cevaplamaya hazır<

Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.