Imany

On Parmağında On Marifet

5 Nisan 1979 tarihinde Marsilya yakınlarında Martigues’de dünyaya gelen Imany’nin asıl adı Nadia Mladjao’dur. Ailesi aslen Komor adalarından olan Imany’nin anlamı ise Svahili dilinde “inanç”tır.

Daha önceleri atletizm ile uğraşan başarılı şarkıcı, sonrasında yedi yıl yaşayacağı New York’a giderek, burada modellik yapmıştır. Fransa’ya geri dönmeden önce şarkıcılık kariyerine başlayan Imany'nin, Tracy Chapman’ın “Talkin’ Bout a Revolution” isimli şarkısından etkilenerek şarkıcılığa adım attığı söylenmektedir. Tracy Chapman haricinde Nina Simone ve Billie Holiday’in de bu duru sesli vokale ilham kaynağı oldukları bilinmektedir.

Bu çok yetenekli ve güzel şarkıcı Imany’nin sen de bir hayranıysan ya da bu güzel müziği en yakından dinlemek istiyorsan doğru adrestesin. Imany biletini StubHub üzerinden garantili bir şekilde satın alabilirsin.

Yeni Şarkılarıyla Yine Hayranlarının Gönlünde Taht Kuracak

9 Mayıs 2011’de ilk albümü The Shape of a Broken Heart’ı yayınlayan Imany, albümündeki Slow Down, You Will Never Know, Seat With Me ve I Lost My Keys gibi şarkılarıyla bir anda Fransa, Polonya, Yunanistan, İtalya ve daha birçok ülkede adından söz ettirmeye başlamıştı.

26 Mayıs 2014’te ikinci stüdyo albümü Sous les jupes des filles’i yayınladığında ise Imany çoktan dünya çapında bilinen bir yıldız haline gelmişti bile.

29 Nisan 2016’da ise yeni EP’sini yayınlayan Imany’nin There Were Tears isimli bu kısa albümünde şu parçalar yer almakta:

  • No Reason No Rhyme
  • There Were Tears
  • The Rising Tide
  • Hey Little Sister

Imany Türkiye biletlerini de bulabileceğin StubHub üzerinden dilediğin Imany konserini seçip biletini satın alabilirsin. Aynı zamanda fazla olan biletlerini de yine StubHub üzerinden ücretsiz bir şekilde satışa sunabileceğini unutma.


Nerede

  • Tümü
  • Fransa
  • İsviçre
Tüm biletler TRY üzerinden ödenmektedir. USD üzerinden olan ücretler bilgilendirme amaçlıdır.

Yaklaşan uluslararası etkinlikler

Salle Pleyel, Paris, Fransa
202,81 USD itibaren 744,88 TL 2 bilet kaldı
202,81 USD itibaren 2 bilet kaldı
Biletleri gör
Théâtre romain de Fourvière, Lyon, Fransa
Henüz mevcut değil
Henüz mevcut değil
Paléo Arts et Spectacles - Paléo Festival, Nyon, İsviçre
MANU CHAO LA VENTURA - IMANY - KENY ARKANA - KILLASON - MICHAEL GREGORIO - BOULEVARD DES AIRS - CALYPSO ROSE...
155,38 USD itibaren 570,67 TL 28 bilet kaldı
155,38 USD itibaren 28 bilet kaldı
Biletleri gör
Web hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için çerezleri kullanıyoruz. Sayfada gezinmeye devam etmen bu koşulu kabul ettiğin anlamına gelir. Çerezler Politikası hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıkla.